reklama

OnePlus 6 dostává první veřejnou betu Android 9 Pie

OnePlus 6 dostává první veřejnou betu Android 9 Pie
2018-09-03T17:17:08+00:00
• 3. 9. 2018
Thumbnail

Pro OnePlus 6 dnes vyšla první veřejná beta verze nového Androidu 9 Pie. Dosud se nedočkavci museli spokojit s Developer Preview verzemi, které vycházeli ve spolupráci s Googlem ještě před oficiálním vydáním nového androidu. Dnes vydaná Open Beta je již založena na oficiální veřejné verzi systému, takže by měla být výrazně spolehlivější.

V rámci aktualizace na vás čekají všechny novinky obsažené v poslední verzi systému. Oproti Developer Preview přibyla nově gesta, jimiž jdou nahradit systémová tlačítka. Zapracovalo se i na celkové optimalizaci a odstranění chyb, které oznámili uživatelé testující právě Developer Preview.

Stále se však jedná o testovací verzi a vše pořád není dokonalé. Mezi známé chyby patří například nefunkční Google Pay, obchod Google Play může zobrazovat hlášku o necertifikovaném zařízení a některé aplikace nemusí stále fungovat stejně tak dobře, jako na Androidu Oreo.

Pokud se chcete zapojit do testování, navštivte příspěvek na fóru společnosti a řiďte se příslušnými pokyny. Pokud vaše OnePlus 6 aktuálně běží na veřejné verzi OxygenOS, stačí stáhnout aktualizační balíček, provést lokální aktualizaci a restartovat telefon. Pokud již nyní máte nainstalované Developer Preview, bude nutné po aktualizace obnovit tovární nastavení.

Zdroj: forums.oneplus.com

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, nadšenec do technologií všeho druhu a milovník mobilního focení. Rád se podílí na beta testování a překladu softwaru.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit