reklama

YouTube Music bude každé dva týdny přinášet nové funkce

YouTube Music bude každé dva týdny přinášet nové funkce
2018-08-04T11:29:47+02:00
• 4. 8. 2018
3

Dlouho se spekulovalo o nových předplacených službách Googlu, respektive Youtube. Dokonce došlo na potvrzení informace, že se něco takového připravuje. A ono se tak skutečně stalo. Před několika týdny jsme se dočkali oficiálního představení služby YouTube Music.

Společnost Google dokonce prohlásila, že se chystá svou službu pravidelně aktualizovat pomocí nových funkcí. YouTube Music uživatelům nabídne nový instalační balíček každé dva týdny, přičemž vždy přibude nějaké novinka. 

YouTube Music a dvoutýdenní aktualizace

Google nyní prohlásil, že YouTube Music bude dostávat každé dva týdny aktualizace. Uživatelé se tak mohou těšit na nové funkce, které doposud služba nenabízela. Oficiální aplikace pro Android a iOS se velmi dočká dalších důležitých novinek. Google se chystá uvolnit hned několik funkcí, včetně podpory SD karet. Navíc přibude možnost nastavení kvality zvuku při streamování a stahování hudby. V neposlední řadě se můžeme těšit na organizaci všech souborů. V praxi to bude znamenat, že se alba, skladby a seznamy uspořádají dle poslední přidané položky. 

To je prozatím vše, čeho se v příštích několika týdnech dočkáme. Je skvělé, že Google na svých službách intenzivně pracuje a snaží se je vylepšovat. Záruku dvoutýdenních aktualizací jedině vítáme. Uvidíme, jak se služba YouTube Music mezi uživateli usadí. My samozřejmě Googlu fandíme a držíme mu palce.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jiří Mareš

4. 8. 2018, 14:57

No trošku se obávám, že za pár měsíců zaříznou Google Play Music, které mimo jiné funguje i u nás a uživatele z celého světa pak hromadně převedou na YouTube Music, které u nás není a zatím hned tak asi nebude. :-(

Martin Soukup

4. 8. 2018, 11:54
Android aplikace

To je sice hezké, ale mohli by přinést tu funkci, kdy to odblokují v Čechách.

Zdeněk Koutský

4. 8. 2018, 13:48

Tímto tempem tak za rok až dva :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim