reklama

Xiaomi Mi WiFi Router čtvrté generace za nižší cenu sponzorovaný článek

Xiaomi Mi WiFi Router čtvrté generace za nižší cenu [sponzorovaný článek]
2018-08-15T06:45:35+02:00
• 15. 8. 2018
1

Xiaomi se nevěnuje jen mobilním telefonů, ale spoustě dalším elektronickým zařízením. Například vyrábí i skvělé a rychlé Wi-Fi routery. Nyní si jeden takový můžete pořídit díky slevě na Geekbuying za cenu 566 Kč, a to z původních 1 022 Kč. Prodejce navíc garantuje dopravu zdarma.

Xiaomi Mi WiFi Router: S námi ještě levněji

Díky rychlému exportu můžete zboží od čínského obchodníka získat nejen rychleji, ale také levněji, a to díky našemu slevovému kupónu. Máme pro vás takový slevový kupón, díky kterému vás nový router od Xiaomi vyjde na pouhých 566 Kč. Tento router čtvrté generace patří mezi zařízení, která vám zajistí rychlý přenos internetu pomocí Wi-Fi ve vaší domácnosti. K síti se může připojit až 126 zařízení, takže pokud máte chytrou domácnost, tento router se vám bude hodit.

Díky profesionálnímu zabezpečení od Xiaomi se nemusíte bát, že by se do vašeho routeru nabourala získával údaje o uživatelích. Navíc zvládá i 5 GHz frekvenci, takže „pofrčíte“ na rychlém internetu. A díky čtyřem anténám na Xiaomi Wi-Fi routeru čtvrté generace se signál dostane po celém domě, takže dosah budete mít zabezpečený skvěle. Při nainstalování skvělé aplikace od Xiaomi získáte možnost ovládat svůj router pomocí telefonu a taktéž si budete moci nastavit notifikace, pokud se někdo připojí k vaší Wi-Fi síti.

Xiaomi Mi WiFi Router: Slevový kupón

Díky 802.11ac duálnímu bandu získáte největší možný datový tok, což je 1167 Mbps, což je skoro 4x větší hodnota, než nabízí jakýkoli jiný router v této cenové hladině. Díky slevovému kupónu WPLOBCTD, který po přihlášení na webu Geekbuying, zadáte do kolonky v košíku, tak dostanete slevu na Xiaomi Wi-Fi Router čtvrté generace a výsledná cena bude pouhých 566 Kč. A pozor, kupón je limitován pro prvních 20 objednávek. Produkt můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Tento router nepodporuje 5G , díky

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim