reklama

Xiaomi Mi Tv Box nyní za exkluzivní cenu na e-shopu eBay.com Sponzorovaný článek

Xiaomi Mi Tv Box nyní za exkluzivní cenu na e-shopu eBay.com [Sponzorovaný článek]
2018-08-10T15:58:41+02:00
• 9. 8. 2018

V pořadí již 4. generaci chytré krabičky k televizoru oficiálně přináší společnost Xiaomi. Na první pohled se toho oproti poslední verzi nezměnilo, ovšem opak je pravdou. Xiaomi Mi TV Box si drží spíše standard při dnešních poměrech. Na druhou stranu nabízí poměrně vysoký výkon za nízký peníz. Nyní jej v rámci naší spolupráce s eBay.com můžete získat ještě za nižší cenu.

Xiaomi Mi TV Box nyní ještě levněji

Xiaomi Mi TV Box startuje prodej s cenovkou 2 000 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že nyní je cena snížena na 1 400 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí.

Xiaomi Mi TV Box a specifikace

Zařízení pohání čtyřjádrový procesor Quad-core Cortex-A53 a grafická karta Mali-450 o taktovací frekvenci 750 MHz, která dovoluje přenos obrazu v maximální kvalitě 4K HDR (30 či 60 snímků za sekundu). Zatímco verze 4c získala jen 1GB paměť RAM, tak tento model má dvojnásobně větší paměť a také navíc funkci Bluetooth 4.1 LE nebo podporu Dolby Digital Plus. Interní paměť pojme 8 GB uživatelských dat bez možnosti dalšího rozšíření.

 

Jedinou možností je připojení externího disku přes výstup pro USB 2.0. Následuje funkce HDMI 2.0 a výstup pro optický kabel. Snadnější vyhledávání filmů či oblíbených pořadů zajistí integrovaný mikrofon v dálkovém ovladači. Ovšem jen infračervený port u Mi TV Boxu bude vyžadovat přesnější zásah. Rozhraní MIUI TV běží pod operačním systémem Android 6.0

Xiaomi Mi TV Box startuje prodej s cenovkou 2 000 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že po dobu prvního týdne je cena snížena na 1 400 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat