Xiaomi kamerka do auta za exkluzivní cenu ne eBay.com Sponzorovaný článek

Xiaomi kamerka do auta za exkluzivní cenu ne eBay.com [Sponzorovaný článek]
2018-08-02T07:08:24+02:00
• 2. 8. 2018
2

Skoro každému řidiči se někdy stalo, že se dostal do sporné situace a pro svou verzi, jak se něco stalo, neměl průkazný materiál. Díky tomu se čím dál více řidičů uchyluje ke koupi kamerky do auta, která může právě tyto spory rozhodnout. Právě pro řidiče jsme dostali slevu na kamerku Xiaomi 70MAI na eBay.com, díky čemuž kamerka stojí pouze 36,99 dolarů (800 korun).

Specifikace kamerky Xiaomi 70 MAI

Kamerka je uzpůsobena jak vzhledově, tak funkcemi právě pro natáčení jízdy v autě. Díky chytrým funkcím se nemusíte před jízdou zaobírat zapínáním kamerky, jelikož k aktivaci nahrávání dojde ihned po rozjetí vozidla. Mezi další přednosti kamerky patří nahrávání videa v kodeku h.264, díky čemuž výsledná videa nejsou nijak extra veliká. Ačkoli zde dochází ke kompresi, tak kamerka pořizuje dostačující záběry v rozlišení FullHD.

Pro uživatele kamer do auta je vždy nekomfortní přetahování videí do počítače. Právě společnost Xioami tento problém vyřešila možností přenosu videa do mobilního telefonu, respektive kamerka umožňuje real-time přenos a stahování videí. Hlavní však u kamer do auta bývá zorné pole, aby bylo vše potřebné zachyceno na záznamu. Tento model kamerky disponuje 130° záběrem. Co se týče rozměrů zařízení, tak ty jsou vcelku komfortní a kamerka by neměla překážet ve výhledu řidiče, jelikož rozměry jsou 9,1 x 5,2 x 3,15 centimetrů. Váha poté činí 250 gramů.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak máte možnost navštívit eBay.com a kamerku si zde objednat za 36,99 dolarů (800 korun). Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově omezená.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Redži Regard

3. 8. 2018, 9:07

Prosím Vás, kdybych chtěl tuto kameru z gearbestu. Jak poznám, že to bude doručené z EU skladu, ať se vyhnu clu a DPH? Za odkaz budu vděčný. Děkuji

Josef Pokorny

2. 8. 2018, 9:09

Mám. Dělá přesně to co má ve stylu nainstaluj a zapomeň. Ve dne super v noci žádný zázrak. Nejlepší na ní je že nemá žádný rušivý display. Ovládání telefonem v pohodě. Pozor pouze v čínštině, takže zapomeňte na hlasové ovládání. Taktéž si aktualizujte firmware, je tam důležitý fix citlivosti G senzoru.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat