reklama

TOP 3 zlevněné produkty u Geekbuying: GamePad s Intel Core i7 a další! sponzorovaný článek

TOP 3 zlevněné produkty u Geekbuying: GamePad s Intel Core i7 a další! [sponzorovaný článek]
2018-08-09T17:29:51+02:00
• 9. 8. 2018

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Geekbuying: zlevněné telefony, náramky a další

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například nové Xiaomi Mi Band 3, 0,78palcový chytrý náramek s baterií o kapacitě 110 mAh, ten zakoupíte zde za 709 Kč. V nabídce jsou také telefony značky Xiaomi za sníženou cenu. U podobných telefonů pak máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského či německého skladu, čímž se vyhnete platbě DPH a celních poplatků.

Skvělou koupí nyní může být originální koloběžka od Xiaomi, kterou zakoupíte jen nyní za příjemných 11 126 Kč (z původních 16 225 Kč), a to ZDE. Pokud hledáte něco zajímavějšího, doporučujeme vám skvělý a originální GamePad GPD Win 2. Ten za cenu 16 026 Kč nabízí 8 GB RAM, Inte Core i7 či Windows 10 a 256 GB SSD. GamePad zakoupíte ZDE. A pokud se chystáte stanovat, můžete si zakoupit Xiaomi stan za 2 518 Kč, a to ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim