reklama

Shorty – pomocník pro tvorbu zkratek

Shorty – pomocník pro tvorbu zkratek
2018-08-19T14:14:16+01:00
• 19. 8. 2018

Asi každý si někdy koupil elektronický lístek například do kina nebo do vlaku. Určitě jste se setkali někdy s tím, že jste lístek nemohli najít ve spoustě emailů nebo jste byli momentálně bez přístupu na internet. Pokud si chcete usnadnit práci, tak právě pro vás byla nově vyvinuta aplikace Shorty.

Co Shorty umí? 

Shorty je nově vydaná aplikace na Google Play, která má usnadnit přístup k určitých dokumentů, jízdenek, vstupenek či jiného materiálu, jako je třeba i článek na Dotekomanii. Skrze tuto aplikaci vytvoříte takzvanou zkratku.

Pokud si chcete vytvořit novou zkratku, tak stačí daný dokument nebo článek sdílet do aplikace Shorty. Po sdílení si můžete upravit barvu dané ikony, popisek či logo. Po vybrání jednotlivých parametrů se vám na domovské stránce vytvoří ikona neboli zkratka na příslušný dokument.

shorty

Někdo by si mohl myslet, že se jedná o vytvoření pouze cesty k danému dokumentu, to však není tak úplně pravda. Z důvodu bezpečnosti při sdílení do aplikace se provede kopie příslušného dokumentu a ten se nahraje do interního úložiště telefonu, ke kterému má přístup pouze aplikace Shorty. Takže ikona na ploše je cesta na příslušnou kopii ve vašem zařízení. Není tak potřeba připojení, pokud si chcete uložit jízdenku z emailu. Po odstranění ikony z plochy nebo odstranění ze seznamu zkratek se daný dokument z vašeho úložiště smaže.

logo-app Shorty Michal Mroček Zdarma ANDROID
reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim