Poweramp V3 beta přináší několik zajímavých novinek včetně nového prostředí

Poweramp V3 beta přináší několik zajímavých novinek včetně nového prostředí
2018-08-16T19:29:18+02:00
• 16. 8. 2018

Poweramp je jeden z nejpříjemnějších a nejvýkonnějších audio přehrávačů, které jsou k dispozici na operačním systému Android. Jedna věc však této populární aplikaci byla vždy vyčítána – uživatelské rozhraní. Vývojáři na ohlasy všech uživatelů zareagovali tím nejlepším možným způsobem, připravují nejnovější verzi Poweramp V3 beta. Ta ale nepřináší jen nové prostředí. 

Poweramp V3 beta nabízí hned několik novinek

V předchozích verzích nebyly dočasně dostupné takzvané skiny, tedy motivy, které si sám uživatel mohl nastavit. Ty jsou však v nejnovější verzi konečně zpět. Došlo také k mnoha změnám ve způsobu, jakým jsou zpracovány například albumy či vyhledávání. Chcete-li získat nejnovější beta verzi, musíte se zaregistrovat do speciálního beta programu nebo si stáhnout a nainstalovat APK soubor. V současné době však nevíme, kdy se finální verze do Obchodu Play dostane.

Nicméně, zpět k novinkám. Jednou z prvních věcí je zcela nový vyhledávací prvek, který nahradí standardní zvukový pruh. Další změna se odehrála u alb. Takzvané umělecké album lze nyní načíst automaticky pomocí cloudu nebo přímo z vašeho zařízení. Dočkali jsme se dokonce také nového zvukového vylepšení, které ocení především uživatelé DAC. Aplikace totiž dokáže zvuk převést přímo do externího nebo interního DAC a je kompatibilní s populárními modely DAC, které se nachází například v Galaxy S9. 

„Digitálně analogový převodník (zkratky D/A, v angličtině i DAC) je elektronická součástka určená pro převod digitálního (diskrétního, tj. nespojitého) signálu na signál analogový (spojitý). Pro opačný převod signálu se používá A/D převodník.“

Zdroj: androidheadlines.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat