reklama

Nové fitness vybavení od společnosti iGET

Nové fitness vybavení od společnosti iGET
2018-08-03T07:29:18+02:00
• 3. 8. 2018

Před nedávnem jsme vás informovali o nových mobilních telefonech od značky iGET. Jenže nové smartphony nejsou to jediné, co tato firma představila a brzy uvede na náš trh. Zaměřila se také na nový trend, a to jsou fitness náramky a hodinky. Celkem bylo představeno 6 nových modelů, konkrétně FIT F2, F4 a Active A2, A4 a A6.

Tři nové mobilní telefony od značky iGET

iGET Active A6

Tento model fitness hodinek se klasifikuje jako vlajková loď v této kategorii. Hodinky nabídnou mnoho fitness měření, jako je běh, jízda na kole nebo plavání. Jelikož jsou hodinky uzpůsobeny plavání, tak samozřejmě disponují certifikací IP68. Kromě měření aktivit nabídnou možnost přijímaní notifikací z vašeho telefonu, a kromě toho umožní i příjem hovorů. Zajímavý je také samostatný GPS lokátor.

iGET Active A2 a A4

Tento model je uzpůsoben pro sportovní nadšence, kteří si potrpí na delší výdrž baterie. Stejně jako vyšší model nabídnou mnoho sportovních funkcí a samostatný GPS lokátor. Samozřejmě stejně jako předchozí model disponují certifikací IP68, díky čemuž jsou odolné proti vodě a prachu. Na rozdíl od vlajkové lodi nenabídnou však příjem hovorů a je zde úprava designu.

iGET FIT F4

Tento model klade důraz především na design, díky tomu se i výrobce uchýlil k přibalení dvou vyměnitelných pásku. Takže si jednoduše upravíte design těchto hodinek. Jelikož podstata je stejná jako u předešlých modelů, tak samozřejmě zde můžete měřit své fitness aktivity jako běh, plavání či turistiku. Stejně jako ostatní modely i tento nabídne certifikaci IP68. Na rozdíl od modelů s označením Active jsou tyto hodinky lehčí, ale mají méně funkcí.

iGET FIT F2

Poslední představený model je FIT F2, který na rozdíl od předchozích modelů, je opravdu pouze fitness náramek nejedná se tedy o hodinky jako takové. Díky tomu se dá předpokládat menší cena, ale pro nenáročné uživatele by měl být i tento model dostačující. Hodí se především pro uživatele, kteří při sportu nechtějí mít na ruce velké zařízení a stačí jim náramek. Certifikace IP68 je i tohoto modelu samozřejmostí.

Všechny výše zmiňované modely poté připojíte skrze novu aplikaci iGET Go. Tato aplikace udává přehled vašich aktivit a dále vám umožní nahrát data do dalších aplikací, jako je Strava nebo iFIT. Ceny tohoto nového příslušenství zatím nejsou známy a dozvíme se je asi až při uvedení na náš trh na konci srpna.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim