reklama

Nova Launcher se dočká velké aktualizace, dostupná je i beta verze

Nova Launcher se dočká velké aktualizace, dostupná je i beta verze
2018-08-10T12:30:40+02:00
• 10. 8. 2018

Operační systém Android umožňuje využívat vlastních tzv. launcherů. Mnohdy se jedná o způsob, jak zrychlit používání systému. Velmi populární Nova Launcher není žádnou novinkou a na trhu je již pár let. Od svých začátků prošla aplikace mnoha změnami funkcí, ale i vzhledově. Pro prémiové uživatele s plnou verzí si autoři připravili několik funkcí navíc. Tato verze však není žádnou levnou koupí, protože vyjde na cca 149 Kč.

Nyní se ale populární launcher dočká velké aktualizace, a to v příštích několika týdnech. Ti, kteří se ale nemohou všech nových funkcí dočkat, si mohou již nyní stáhnout beta verzi. Nicméně, Nova Launcher ve verzi 6.0 nabízí opravdu širokou škálu vylepšení – od nových funkcí po zlepšenou stabilitu. Uživatelé se mohou těšit na vylepšené rozvržení nabídky Nastavení, Adaptivních ikon, nových možností složek, vylepšeného panelu vyhledávání a další. 

Přestože se jedná o beta verzi, Nova Launcher 6.0 je k dispozici ke stažení skrze Obchod Play. Pokud se vám ale nelíbí testovací verze, budete si muset ještě několik týdnů počkat, než společnost zveřejní vychytanou finální verzi. 

Novinky v Nova Launcher 6.0:

  • Samotné nastavení nabízí rychlejší vyhledávání
  • Lepší možnost přizpůsobení vyhledávání v menu s aplikacemi
  • Podpora nových adaptivních ikon
  • Přibyly nové styly pro složky a možnost změnit velikost ikon

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim