Google představil nové uživatelské prostředí aplikace Kontakty

Google představil nové uživatelské prostředí aplikace Kontakty
2018-08-10T11:00:46+02:00
• 10. 8. 2018

Pokud uživatelé operačního systému Android opravdu něco chtějí, tak je to právě více bílých prvků v uživatelském rozhraní. Někteří sice žádali, aby společnost Google implementovala spíše více tmavých prvků (dark mode), to se ale nakonec nestalo, neboť firma právě zveřejnila další přepracovanou aplikaci s plně bílým rozhraním.

Google přepracoval aplikaci Kontakty

Společnost Google široké veřejnosti představila novou aplikaci Kontakty 3.0. Nejedná se tak úplně o novou aplikaci, jako spíše pouze o přepracovanou „appku“. Vývojáři totiž přidali ještě více bílých prvků. Ve své podstatě je aplikace takřka celá v bílém rozhraní, což na první pohled nevypadá vůbec špatně. 

Aplikace je tak se svým rozvržením naprosto totožná s předchozí verzí, ovšem s tím rozdílem, že nabízí nový Material Design od Googlu. Jak je již na první pohled zřejmé, z horní části uživatelského rozhraní zmizela modrá lišta, kterou nahradila lišta bílá. Ta nyní perfektně ladí s celkovým prostředím.

Nově aktualizované prostředí je označeno jako Material Design 2.0. Aplikace by se v příštích dnech měla dostat do Obchodu Play, ovšem pokud si jej chcete otestovat již nyní, můžete si stáhnout APK soubor ZDE.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat