reklama

LG TONE Ultra SE a Platinum SE, nová sluchátka s podporou Google Assistant

LG TONE Ultra SE a Platinum SE, nová sluchátka s podporou Google Assistant
2018-08-22T07:34:33+01:00
• 22. 8. 2018

Společnost LG je známá především díky své mobilní divizi, ovšem soustředí se také na výrobu ostatní elektroniky, včetně televizí, praček a tak podobně. LG však nedávno oznámilo příchod dalších dvou produktů, které ocení především posluchači hudby. 

Jedná se o bezdrátová sluchátka LG TONE Platinum SE a TONE Ultra SE. Tato dvě zařízení budou oficiálně přestavena na berlínské konferenci IFA 2018, na které mimo jiné bude i naše redakce. Jednou z klíčových vlastností sluchátek TONE Platinum SE je podpora Google Assistant.

LG TONE sluchátka nabídnou skvělé možnosti

Pomocí této podpory uživatelé budou moci velmi rychle aktivovat virtuálního asistenta, a to pouhým jedním stisknutím hardwarového tlačítka. K dispozici by měla být také hlasová aktivace v podobě „OK Google“. Zajímavé však je, že pomocí asistenta bude možné skrze sluchátka komunikovat i s osobou v cizím jazyce, a to díky službě Google Translate. 

LG pĹ™i oznámenĂ­ zdĹŻraznilo, Ĺľe pĹ™i vĂ˝robÄ› zapracovalo na zvukovĂ˝ vĂ˝stup, kterĂ˝ bude vĂ­ce neĹľ excelentnĂ­. Dle vĂ˝robce zde bude umĂ­stÄ›n vysokofrekvenÄŤnĂ­ zvuk, zatĂ­mco dynamickĂ˝ ovládaÄŤ bude poskytovat kvalitnĂ­ basy. Sluchátka TONE Platinum SE budou k dispozici hned ve tĹ™ech barevnĂ˝ch variantách – v ÄŤernĂ©, modrĂ© a zlatĂ©.

Druhý produkt TONE Ultra SE obsahuje kromě mikrofonu a dvou sluchátek také externí monofonní reproduktor, jenž se stane užitečným ve chvíli, kdy budete muset přijmout hovor či si budete chtít poslechnout hudbu. TONE Ultra SE i TONE Platinum SE disponují duálními mikrofony MEMS, které dodají lepší kvalitu při hovoru a budou podporovat také aplikaci Tone & Talk.

LG představí svá sluchátka mezi 31. srpnem a 5. září na IFA 2018. Výrobce na konferenci uvede také detailní pohled na ceny a další informace. 

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim