reklama

Lenovo L38031 – nepřestavený mobil s dvojitou kamerkou pro selfie

Lenovo L38031 – nepřestavený mobil s dvojitou kamerkou pro selfie
2018-08-01T20:29:01+01:00
• 1. 8. 2018

Čínský úřad TENAA regulující telekomunikační zařízení na místním trhu vydal čerstvou certifikaci modelu s kódovým označením L38031, který můžeme očekávat od společnosti Lenovo v nadcházejícím období. Tradiční snímky zařízení jsou doplněny o téměř veškeré základní specifikace, takže máme jasnější představu o tom, co má výrobce v plánech. V tomto případě hlavní slovo dostanou selfie fotografie.

Čtyři snímače i pro nenáročné

Přední panel by měl zabírat 5,7palcový displej s HD rozlišením a v populárním poměru stran 18:9. O výkonnostní stránku se má postarat osmijádrový procesor od zatím neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 2 GHz. K tomu navíc budou připraveny varianty ve složení 2, 3, 4GB operační paměti RAM a 16, 32, 64GB interního úložiště pro uživatelská data. Celkovou výdrž zajistí baterie o velikosti 2 920 mAh.

Hlavním tahákem v konečném prodeji mají být dva snímače z obou stran. Zveřejněný seznam je nijak nespecifikuje, ovšem zmínku si aspoň zaslouží 13megapixelový senzor. Druhý sekundární snímač lze očekávat v rozmezí 2 až 5 megapixelů. Výpis specifikací uzavírá systém Android v předinstalované verzi 8.1 Oreo, kterému zřejmě připojí vlastní softwarové rozhraní. Přesnější informace mohou být k dispozici v brzké době.

Zdroj: shouji.tenaa.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim