reklama

Lenovo L38031 – nepřestavený mobil s dvojitou kamerkou pro selfie

Lenovo L38031 – nepřestavený mobil s dvojitou kamerkou pro selfie
2018-08-01T20:29:01+02:00
• 1. 8. 2018

Čínský úřad TENAA regulující telekomunikační zařízení na místním trhu vydal čerstvou certifikaci modelu s kódovým označením L38031, který můžeme očekávat od společnosti Lenovo v nadcházejícím období. Tradiční snímky zařízení jsou doplněny o téměř veškeré základní specifikace, takže máme jasnější představu o tom, co má výrobce v plánech. V tomto případě hlavní slovo dostanou selfie fotografie.

Čtyři snímače i pro nenáročné

Přední panel by měl zabírat 5,7palcový displej s HD rozlišením a v populárním poměru stran 18:9. O výkonnostní stránku se má postarat osmijádrový procesor od zatím neznámého dodavatele taktovaný na frekvenci 2 GHz. K tomu navíc budou připraveny varianty ve složení 2, 3, 4GB operační paměti RAM a 16, 32, 64GB interního úložiště pro uživatelská data. Celkovou výdrž zajistí baterie o velikosti 2 920 mAh.

Hlavním tahákem v konečném prodeji mají být dva snímače z obou stran. Zveřejněný seznam je nijak nespecifikuje, ovšem zmínku si aspoň zaslouží 13megapixelový senzor. Druhý sekundární snímač lze očekávat v rozmezí 2 až 5 megapixelů. Výpis specifikací uzavírá systém Android v předinstalované verzi 8.1 Oreo, kterému zřejmě připojí vlastní softwarové rozhraní. Přesnější informace mohou být k dispozici v brzké době.

Zdroj: shouji.tenaa.com.cn

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim