reklama

Instagram chystá novou „otravnou“ funkci v podobě doporučeného obsahu

Instagram chystá novou „otravnou“ funkci v podobě doporučeného obsahu
2018-08-21T17:44:32+02:00
• 21. 8. 2018

Sociální síť Instagram je jednou z těch nejpopulárnějších. Vlastník Facebook uživatelům dodává nové a nové funkce, což z ní tvoří stále svěží a neohranou aplikaci.

Důkazem toho je nově testovaná funkce, díky které aplikace uživatelům bude doporučovat některé příspěvky přímo v časové ose. Dle slov společnosti se jedná o zcela nový způsob, jakým uživatelé budou moci nacházet nový obsah, který se jim bude líbit. Doporučené příspěvky budou vycházet z profilů, fotografiích a videích, které sledujete a líbí se vám. 

Instagram chystá doporučené příspěvky

Doporučené příspěvky se budou zobrazovat vždy až na konci časové osy. To znamená, že na takový obsah narazíte pouze ve chvíli, kdy si prohlédnete veškeré příspěvky od lidí, jenž sledujete. Doporučený obsah můžete samozřejmě hodnotit buď pomocí srdíčka (like) či komentářem. Pokud se vám příspěvek zalíbí, budete moci jeho autora sledovat, a to kliknutím na modré tlačítko. 

Funkce je prozatím pouze ve fázi testování, pochopitelně tedy není dostupná všem uživatelům. Jakmile se ale situace jakýmkoliv způsobem změní, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to prostřednictvím článku na našem webu. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim