reklama

Google Chrome je nyní plně kompatibilní s Daydream

Google Chrome je nyní plně kompatibilní s Daydream
2018-08-01T13:30:26+02:00
• 1. 8. 2018

Daydream přináší na kompatibilní telefony vysoce kvalitní virtuální realitu. S aplikací Daydream můžete spouštět své oblíbené zážitky s virtuální realitou a vybírat ze stále se rozrůstající sbírky aplikací a her. Prozkoumat tak můžete nové světy a hrát působivé hry, které vás vtáhnou do centra dění. Navíc aplikace stále nabízí vybraný obsah, takže po nasazení brýlí můžete vždy najít něco nového.

Jedná se tedy pouze o softwarové řešení, které můžete spárovat s brýlemi kompatibilní právě s platformou Daydream s ovladačem. Na rozdíl od kartonových brýlí však Daydream funguje jen s vybranými telefony, v závislosti na jejich výbavě a specifických komponentách. Tím pádem nebude s největší pravděpodobností možné zprovoznit Daydream na některých starších telefonech, jelikož nedisponují potřebnou výbavou. 

Google Chrome plně kompatibilní, proč doposud nebyl?

Budoucnost Daydream mají v rukou nyní vývojáři nejen aplikací. Google již před nějakým časem vytvořil Chrome s webovým VR rozhraním, bohužel na Daydream View z nějakého důvodu nefungoval správně. Aby nedošlo k nedorozumění. Aplikace fungovala, ovšem uživatel se musel na požadovanou stránku dostat pomocí telefonu.

Společnost Google se tak rozhodla tento problém vyřešit. Ve svém oficiálním prohlášení Google řekl, že aplikace Chrome je nyní plně kompatibilní se službou Daydream, což znamená, že již nyní je možné například skrze Daydream View přecházet na požadovanou stránku bez nutnosti zadávat ručně mobilní stránku na běžné klávesnici. K dispozici je například hlasové vyhledávání a příkazy.

Aktualizace se nyní pomalu a jistě dostává do Obchodu Play. Jakmile bude k dispozici i pro náš trh, budete o tom informování pomocí notifikační lišty. 

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat