reklama

WhatsApp přináší další „zastaralou“ funkci v podobě skupinového volání

WhatsApp přináší další „zastaralou“ funkci v podobě skupinového volání
2018-08-01T12:30:19+02:00
• 1. 8. 2018
2

Služba WhatsApp připravuje zbrusu novou beta verzi pro operační systém Android. Je skvělé vědět, že společnost i nadále pracuje na nových funkcích – v tomto roce jsme se jich dočkali již nespočet. Aplikace by prý brzy mohla nabídnout novou zkratku, která by byla implementována přímo v oznamovacím centru. Údajně se jedná o funkci „Označit jako přečtené“. Tato „fičura“ stále není k dispozici, neboť je ve fázi testování.

Ale to není vše. Nejpopulárnější chatovací aplikace přidává další funkce. Společnost WhatsApp totiž připravuje nové funkce pro klasické hlasové hovory a videohovory. Firma původně klasické hlasové volání do aplikace přidala již v roce 2015, videohovory však o něco později. 

WhatsApp představuje skupinové volání

Společnost WhatsApp ve svém prohlášení uvedla, že její uživatelé u volání s přáteli tráví více než 2 mld. minut denně. Služba se tak rozhodla pro své uživatele připravit další novinku v podobě skupinových hovorů. Nově tak budete moci skrze WhatsApp uskutečnit skupinové volání, a to až se třemi lidmi. V praxi si budete moci vybrat mezi klasickým hlasovým voláním či videohovorem. 

Postup je velmi jednoduchý. Stačí v aplikaci spustit volání a následně klepnout na tlačítko „Pridat účastníka“ – v pravém horním rohu. Jen je třeba upozornit, že se nejedná o kdo ví jak velkou novinku. V této oblasti vlastně WhatsApp poměrně zaspal, neboť skupinové hovory nabízí služba Hangouts již několik let. 

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Richard Fabián

1. 8. 2018, 14:04
Android aplikace

Jenže hangouts nikdo z mých známých nepoužívá

Zdeněk Koutský

1. 8. 2018, 15:55

To ale přeci Richarde neznamená, že s touto funkcí neměl WhatsApp přijít dříve

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim