reklama

Facebook a Instagram vám prozradí, kolik trávíte času na těchto sítích

Facebook a Instagram vám prozradí, kolik trávíte času na těchto sítích
2018-08-02T09:39:34+02:00
• 2. 8. 2018
3

Sociální sítě Facebook a Instagram se nyní pochlubily zcela novým nástrojem, který jako by z oka iOS 12 vypadl. Jedná se o funkci, pomocí které budou moci uživatelé mít kontrolu nad svým časem. To v praxi znamená, že budete moci zjistit, kolik času jste na dané sociální síti strávili. Obě společnosti se k novince vyjádřily následovně:

„Reagujeme na nedávné psychologické a lékařské analýzy a výzkumy. Chceme tak podpořit správné používání mobilních zařízení a aplikací.“

Novinky se nachází přímo v nastavení, a to jak aplikace Instagram, tak také Facebooku. Nový panel má za úkol uživateli zobrazit průměrný čas, jenž stráví v aplikaci. Skvělé je, že obě společnosti nabídnou možnost zobrazit si celkový čas strávený v aplikaci, a to v rámci celého dne. Navíc bude možné si nastavit i časový limit, a dokonce také upozornění, které se zobrazí ve chvíli, kdy časový limit bude překročen. K dispozici bude také možnost, pomocí které si uživatel ztlumí veškeré upozornění na zprávy a další aktivity. 

„Chceme, aby tyto nástroje byly široce dostupné, a to nejen pro celou komunitu, ale také pro každého, komu by funkce pomohly. Je skutečně důležité, aby lidé, kteří používají Instagram a Facebook, zjistili, kolik času lidé v aplikacích stráví, ale také jak ho stráví.“

Obě aplikace uživateli nabídnou podrobný a elegantní graf, dle kterého bude možné zjistit veškeré podrobnosti o stráveném čase. Je ale dobře, že se i velcí hráči zajímají o to, kolik času na sociálních sítích strávíte. Samozřejmě je pro ně důležité, abyste na síti strávili co nejdelší možnou dobu, na druhou stranu toto vítáme. 

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

kde najdu tuto funkci na instagramu?

Zdeněk Koutský

VIP 2. 8. 2018, 10:15

Prozatím není funkce ještě dostupná. Později jej ale naleznete v nastavení aplikace

aha děkuji ????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat