reklama

Dvě microSD paměťové karty za zvýhodněnou cenu na e-shopu Cafago.com Sponzorovaný článek

Dvě microSD paměťové karty za zvýhodněnou cenu na e-shopu Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2018-08-06T00:21:37+02:00
• 5. 8. 2018

Asi každému se někdy stalo, že mu v mobilním telefonu nestačilo interní úložiště a pokud to bylo možné, tak se musel uchýlit k rozšíření pomocí microSD karty. Pokud nyní sháníte právě microSD kartu, tak pro vás máme speciální nabídku. Konkrétně e-shop Cafago.com nabízí nyní karty o kapacitě 32 a 64 GB za zvýhodněnou cenu.

Netac P500 Class 10 32G

První z vybraných je microSD karta od společnosti Netec, která disponuje kapacitou 32 GB. Jak již z názvu vyplývá, karta spadá do kategorie 10, takže rychlosti by se měly pohybovat kolem 80 MB/s, což je dostatečné pro jakékoli zařízení od foťáků až po chytré telefony. Mezi přednosti této karty patří především poměr cena/výkon a také odolnost proti vysokým či naopak nízkým teplotám. Dále by nemělo dojít k poškození dat ani v případě rentgenového záření.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si kartu zakoupit na e-shopu Cafago.com za akční cenu 6,6 euro (160 korun). Stačí zadat slevový kupón: L3360C a získáte zmiňovanou cenu. Neváhejte však příliš dlouho jelikož nabídka je časově omezená.

Netac 64GB Pro

Druhá vybraná karta je také formátu micro SD, ale disponuje dvojnásobnou kapacitou, tedy 64 GB. Tato karta spadá do rychlostní kategorie UHS-1 U3 a její čtení dosahuje až na rychlosti 98 MB/s a zápis poté na 40 MB/s. Stejně jako předchozí paměťová karta je přizpůsobena k tomu, aby byla odolná i proti rentgenovému záření.

Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete si kartu zakoupit na e-shopu Cafago.com za akční cenu 13,74 euro (350 korun). Stačí zadat slevový kupón: L5902C1 a získáte zmiňovanou cenu. Neváhejte však příliš dlouho jelikož nabídka je časově omezená.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat