reklama

Chytré hodiny NO.1 F18 zvládnou lokalizaci díky třem satelitním systémům

Chytré hodiny NO.1 F18 zvládnou lokalizaci díky třem satelitním systémům
2018-08-01T13:39:18+02:00
• 1. 8. 2018

Čína je producentem velikého počtu věcí a na trh je chrlí v ohromných kvantech v krátkém časovém sledu. Takový styl se snaží udržet i firma NO.1, která po krátké době představila nové chytré hodiny, určené zvláště pro sportovce. Jmenují se NO.1 F18 a příliš se neliší od měsíc starých předchůdců s názvem NO.1 F13, které přišly na trh přesně před měsícem. Přenáší však zajímavé zlepšení v lokalizaci.

Přesnější lokace díky více satelitním systémům

NO.1 láká zákazníky na relativně dlouhou výdrž baterie s 350 mAh, která má zvládnout 12 dní při při běžném používání. Se zapnutou lokací vydrží hodinky deset hodin stálého používání. Oproti předchozím hodinkám nabízí totiž kromě GPS i BeiDou a Glonass. Díky těmto satelitním lokačním systémům je snazší určit svoji lokaci pomocí hodinek, která se nakonec ukáže v aplikaci. Primární funkcí hodinek je kromě ukazování času i měření uchozené vzdálenosti. Druhotnou funkcí je po připojení NO.1 F13 přes Bluetooth 4.0 k telefonu zobrazování notifikací na připojeném smartphonu. Hodinky dále zvládnout upozorňovat uživatele na to, že dlouho seděl nebo se dlouho nenapil.

Nové hodinky NO.1 F18 přinášejí několik změn oproti měsíc starým F13. Mají jiný displej, který je ve kruhovém tvaru a má 3D zaoblení. Místo původního 1″ displeje je zde 1,3″ displej se safírovým sklem. Namísto Bluetooth 4.0 je zde Bluetooth 4.2. Hodinky též mají certifikaci IP 68 ohledně voděolnosti. O výkon se stará procesor Nordic NRF52832. Cena hodinek bude kolem 1 300 Kč. Dostupné by mohly být v průběhu srpna.

Zdroj: en.001phone.cn

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim