reklama

Na trhu jsou další hodinky pro sportovce NO.1 F13

Na trhu jsou další hodinky pro sportovce NO.1 F13
2018-06-27T09:28:31+02:00
• 27. 6. 2018

Čína je producentem nespočtu produktů a na trh je chrlí v ohromném počtu v krátkém časovém sledu. Takový styl drží i firma NO.1 která po krátké době vypouští na trh další hodiny pro sportovce. Jmenují se NO.1 F13 a nepřináší nic převratného oproti NO.1 F7, které přišly na trh před dvěma měsíci.

Voděodolnost a 25 denní výdrž

NO.1 láká zákazníky na relativně dlouhou výdrž baterie s 350 mAh, která má zvládnout 25 dní bez používání měřiče tepu a týden při jeho používání. Primární funkcí hodinek je kromě ukazování času i měření uchozené vzdálenosti. Druhotnou funkcí je po připojení NO.1 F13 přes Bluetooth 4.0 k telefonu zobrazování notifikací na připojeném smartphonu. Hodinky dále zvládnout upozorňovat uživatele na to, že dlouho seděl nebo se dlouho nenapil.

Hodinky NO.1 F13 mají certifikaci IP68 a jsou tak odolné proti vniknutí prachu a vody. K ochraně též slouží tvrzené sklo. Kromě těchto vlastností zvládnou hodinky změřit i délku vašeho spánku a pomocí vibrace vás i vzbudit. Hodinky též dokáží měřit váš tep, a to v průběhu celého dne. Navíc kromě ušlé vzdálenosti můžete sledovat i počet spálených kalorií, ten je však jen hrubě orientační, protože uživatel si nemůže nastavit své tělesné parametry. Kromě kroků zvládnou F13 měřit i běh, plavání, cyklistiku, stolní tenis, badminton a basketbal). Hodinky jsou v několika jazycích, ale češtinu v nich nenaleznete, angličtinu však ano. Nepřítomnost jazyka vás trápit nemusí, většina ovládacích prvků v hodinkách je řešena piktogramy.

NO.1 F13

Hodinky jdou do prodeje za 27 amerických dolarů, v přepočtu za 600 Kč. Jediným předprodejcem je zatím Gearbest, brzy se však objeví i na Aliesxpressu a dalších obchodech.

Zdroj: en.001phone.cn

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat