reklama

Apple Watch Series 4 se nyní objevily u EEC

Apple Watch Series 4 se nyní objevily u EEC
2018-08-22T09:14:43+02:00
• 22. 8. 2018

Také se tak těšíte na letošní podzim? My rozhodně ano. Společnost Apple pro nás chystá hned několik nových a zajímavých produktů. Dočkáme se nejen trojice nových iPhonů, ale také zcela nových iPadů Pro. Letošní tablety s logem nakousnutého jablka nabídnou (r)evoluční design, jenž bude vycházet z aktuální vlajkové lodě iPhone X. 

iPady Pro by tak měly nabídnout bezrámečkové displeje, Face ID a mnoho dalšího. iPad mini však už nečekejte, Apple s nimi končí. Po dlouhém ročním čekání se také dočkáme bezdrátové nabíječky AirPower a nástupce MacBooku Air. Zkrátka toho bude opravdu mnoho. 

Apple Watch Series 4 nabídnou větší displej

Delší dobu se ale spekuluje o nové generaci Apple Watch. Ta s největší pravděpodobností ponese označení Series 4. Čas od času si říkáme, že je až nemožné, kolik informací o Apple produktech vždy před představením vyjde na povrch. Teď se ale zdá, že si za to může Apple sám. 

Apple si podle všeho registroval nový produkt u eurasijské hospodářské komise. Dle databáze si jablečná společnost registrovala šest modelů Apple Watch Series 4, které jsou označeny jako: A1977, A1978, A1975, A1976, A2007, A2008.

Apple Watch Series 4 podle uniklých informací nabídnou zcela nový design a displej, jehož velikost bude navýšena o celých 15 %. S touto zprávou přišel velmi známý a věrohodný analytik Ming Chi-Kuo ze společnosti TF International Securities. Dále se u nové generace očekává větší kapacita baterie a mnohem více.

Apple Watch Series 4 a dvě velikosti

Výše zmíněný analytik prohlásil, že Apple opět nabídne dvě velikosti svých hodinek – 38 mm a 42 mm. Hlavním důvodem, proč se dočkáme většího displeje, je, že na větší ploše je možné zobrazit více informací. Apple navíc díky zvětšenému displeji bude moci implementovat větší kapacitu baterie, čímž se prodlouží životnost hodinek na jedno nabití. 

Nová generace Apple Watch dorazí společně s operačním systémem watchOS 5, jenž nabídne mnoho změn, hlavně co se funkcionality týká. 

Analytik Kuo se svými detaily zašel poměrně do hloubky, tedy alespoň co se monitorování zdraví u Apple Watch Series 4 týká. Je velmi pravděpodobné, že Apple již nyní vyvíjí speciální snímač, který by umožnil průběžné sledování elektrokardiografu s cílem lépe odhalit vážné srdeční problémy Apple taktéž pracuje na monitorování hladin glukózy v krvi, ovšem tato technologie je stále v počáteční fázi vývoje. Uvidíme, zdali se jej dočkáme již v letošní generaci hodinek.

Zdroje: gsmarena.com, consomac.fr

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat