reklama

Akční kamerka Siroflo MINI DV nyní za výhodnou cenu sponzorovaný článek

Akční kamerka Siroflo MINI DV nyní za výhodnou cenu [sponzorovaný článek]
2018-08-01T17:36:14+02:00
• 1. 8. 2018

Internetový obchod GearBest přichystal pro své zákazníky a naše čtenáře další akci, v níž lze za velmi výhodnou cenu získat akční kamerku Siroflo MINI DV. Slovo „mini“ v názvu produktu je pak opravdu trefné, jelikož kamerka má rozměry 2,4 x 2,4 x 3,2 centimetru a váží pouhých 15 gramů! Díky své kompaktnosti je tedy vhodná pro téměř libovolné použití a nikde nezabere mnoho místa.

Senzor v kamerce má rozlišení 2 MPx, přitom zvládá natáčet videa až ve FullHD se 30 snímky za sekundu. Objektiv zabírá 125°, takže zvládne vyfotit i větší skupinku lidí pohromadě. Na baterii vydrží fungovat zhruba 48 minut, ale díky rychlému nabíjení ji zvládnete opět v mžiku uvést do provozu.

Velkou předností je pak možnost pořizovat kvalitní záběry i v noci, díky schopnosti vidět ve tmě. V balení společně s kamerkou obdržíte bohaté příslušenství. Těšit se můžete na praktický stativ, držák na zeď a poutko pro zavěšení kolem krku, abyste si kamerku mohli vzít všude s sebou.

Běžně zákazník zaplatí za pořízení 26,99 dolarů (~592 korun). Díky exkluzivnímu kupónu však můžete kamerku získat jen za 22,99 dolarů (~500 korun)! Stačí v košíku zadat kód GBZZ004, a částka se vám automaticky sníží. Navíc je doprava zcela zdarma, a to se vyplatí. Kupovat můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim