reklama

Akční kamerka Siroflo MINI DV nyní za výhodnou cenu sponzorovaný článek

Akční kamerka Siroflo MINI DV nyní za výhodnou cenu [sponzorovaný článek]
2018-08-01T17:36:14+01:00
• 1. 8. 2018

InternetovĂ˝ obchod GearBest pĹ™ichystal pro svĂ© zákaznĂ­ky a naše ÄŤtenáře další akci, v nĂ­Ĺľ lze za velmi vĂ˝hodnou cenu zĂ­skat akÄŤnĂ­ kamerku Siroflo MINI DV. Slovo „mini“ v názvu produktu je pak opravdu trefnĂ©, jelikoĹľ kamerka má rozmÄ›ry 2,4 x 2,4 x 3,2 centimetru a váží pouhĂ˝ch 15 gramĹŻ! DĂ­ky svĂ© kompaktnosti je tedy vhodná pro tĂ©měř libovolnĂ© pouĹľitĂ­ a nikde nezabere mnoho mĂ­sta.

Senzor v kamerce má rozlišení 2 MPx, přitom zvládá natáčet videa až ve FullHD se 30 snímky za sekundu. Objektiv zabírá 125°, takže zvládne vyfotit i větší skupinku lidí pohromadě. Na baterii vydrží fungovat zhruba 48 minut, ale díky rychlému nabíjení ji zvládnete opět v mžiku uvést do provozu.

Velkou předností je pak možnost pořizovat kvalitní záběry i v noci, díky schopnosti vidět ve tmě. V balení společně s kamerkou obdržíte bohaté příslušenství. Těšit se můžete na praktický stativ, držák na zeď a poutko pro zavěšení kolem krku, abyste si kamerku mohli vzít všude s sebou.

Běžně zákazník zaplatí za pořízení 26,99 dolarů (~592 korun). Díky exkluzivnímu kupónu však můžete kamerku získat jen za 22,99 dolarů (~500 korun)! Stačí v košíku zadat kód GBZZ004, a částka se vám automaticky sníží. Navíc je doprava zcela zdarma, a to se vyplatí. Kupovat můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim