reklama

17 aplikací, které jsou dočasně zadarmo

17 aplikací, které jsou dočasně zadarmo
2018-08-09T09:05:19+02:00
• 8. 8. 2018
2

Aplikace jsou nedílnou součástí našich mobilních telefonů a bez nich by mobilní telefon neuměl mnohdy vůbec nic. Většina aplikací je v dnešní době na Google Play zadarmo, ale najdou se i aplikace a hry, které jsou zpoplatněny. Někdy se jedná o malé částky do 20 korun, ale jsou zde i aplikace za 200 korun a více. Ale stejně jako na mnoho dalších platforem, poskytující hry a různé služby, se občas nějaké dostanou do slevy, či jsou zadarmo.

Nyní se do takové akce dostalo na Google Play celkem 25 aplikací a her. Nabídka je však časově omezená, některé jsou na jeden den některé dokonce týdne. Mezi aktuálně zlevněné aplikace patří Wifi Mouse HD nebo Text Viewer. Samozřejmě jsou zde i hry jako například Infinity Dungeon 2 VIP nebo Farm and Click. Na všechny zbylé aplikace a hry, které jsou nyní zadarmo na Google Play se můžete podívat v seznamu níže.

Aplikace

Hry

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

to jsem netušil, že 25 se vyslovuje devatenáct :-D

Přemysl Vaculík

VIP 9. 8. 2018, 9:07

Díky za připomenutí, opraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim