reklama

Xiaomi POCOPHONE dostalo zelenou ve Spojených státech i na Tchajwanu, nyní se čeká na povolení od Číny

Xiaomi POCOPHONE dostalo zelenou ve Spojených státech i na Tchajwanu, nyní se čeká na povolení od Číny
2018-07-12T08:00:58+00:00
• 12. 7. 2018
Thumbnail1

Čínský výrobce Xiaomi připravuje další telefon. Ten nyní nese označení POCOPHONE a již byl certifikován ve Spojených státech i na Tchajwanu. Nyní se čeká na oficiální potvrzení od čínských úřadů a následně může jít do masové výroby.

Mnoho informací zatím neuniklo

Xiaomi doposud drží informace poměrně pod pokličkou. Známe, pravděpodobně provizorní, název POCOPHONE, který má ještě další dvě označení: M1805E10A a M1805D1SG. Nový telefon bude mít zaoblený tvar, celkově 16,3 cm na úhlopříčku, 15,1 cm na výšku a 7,6 cm na šířku. Celkem bude mít tři antény, jejichž rozmístění můžete vidět na snímku.

Xiaomi POCOPHONE Xiaomi POCOPHONE

Z dále známých údajů víme, že bude mít 2,4GHz i 5GHz Wi-Fi. Samozřejmostí bude i LTE, avšak pásmo B40 nebude softwarově povolené, jelikož pro americký trh není podstatné. Telefon již dostal povolení od tchajwanského certifikačního úřadu NCC a i od amerického FCC. Nyní se již čeká jen na schválení od čínské TENAA. Do prodeje by se mohl dostat teoreticky ještě koncem roku, avšak nevíme, jaké plány s ním Xiaomi má.

Xiaomi POCOPHONE

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Třiadvacetiletý absolvent žurnalistiky na Filozofické fakultě na Univerzitě Palackého v Olomouci. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně de všeho něco. Též jsem velký antikomunista. karel.capka@dotekomanie.cz

Komentáře

Maršalek Matěj

14. 7. 2018, 15:16

J

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit