TomTopVIP: zlevněné produkty nyní za exkluzivní ceny Sponzorovaný článek

TomTopVIP: zlevněné produkty nyní za exkluzivní ceny [Sponzorovaný článek]
2018-07-20T18:13:42+02:00
• 20. 7. 2018

Hledáte vychytávky, které vám usnadní život? Nebo se chcete předvést na párty s něčím, co ohromí, ale neprotrhne peněženku? E-shop TomTopVIP pro vás má jako obvykle řešení.

OWSOO 7mm Endoskop

Potřebujete se podívat do úzkých míst, kam se ani náhodou nevejde normální kamera? Pak vás potěší Endoskop od společnosti OWSOO. Tato 7 milimetrů široká kamerka se svým dlouhým kabelem a malou stavbou těla se dokáže dostat i do těch nejužších prostor. Kamera má rozlišení 0,3 MPix, a je plně vodotěsná, takže se dá využít i například k prozkoumání vlhkých prostředí, jako jsou kuchyňské dřezy, a podobně.

Kamera se připojuje přes USB konektor, ale balení obsahuje i OTG redukci, takže se nemusíte bát, že by jste hned nemohli endoskop s telefonem využít. Telefon musí podporovat OTG připojení, a běžet na systému Android 4.1 a výše. Nyní si tuto šikovnou pomůcku můžete pořídit za pouhých 9,99 dolarů (kolem 220 korun). S naším kuponem OWSOFF ovšem dostanete ještě slevu 1 dolar (kolem 22 korun).

Bezdrátový držák a nabíječka do auta

Není to příjemné, když musí člověk při každém použití navigace zapojovat do telefonu ještě kabel, aby se zbytečně nevybil. Pokud ovšem máte telefon s podporou bezdrátového nabíjení, budete s tímto držákem nadmíru spokojeni. Stačí vám telefon zacvaknou do držáku, a nabíjet se začne automaticky. Po prvotní instalaci, kdy lze držák pomocí uchycení umístit do prostoru klimatizace, a zapojení USB kabelu pro nabíjení, už se nemusíte o nic víc starat.

Obsluha držáku je jedno ruční, navrhnuta pro rychlou manipulaci s telefonem. Teď už tedy nemusíte zápasit zároveň s držákem a kabelem, když si chcete v autě nabíjet telefon. Nyní vás tato vychytávka přijde na pouhých 14.49 dolarů (kolem 320 korun), ovšem s naším kuponem CARCHAG si ho můžete pořídit jen za 12,69 dolarů (kolem 280 korun).

SYLLABLE bezdrátová sluchátka

Dále tu máme bezdrátová sluchátka od společnosti SYLLABLE. Tyto malá, 4,5 gramu vážící sluchátka vám přinesou výborný bezdrátový požitek z hudby. Párují se přes Bluetooth, a dají se spárovat jak s Android zařízeními, tak i s iOS zařízeními. Nabíjení sluchátek obstarává pouzdro s vlastní baterií, kdy se sluchátka nabíjejí pomocí pinů.

Na jedno nabití sluchátka vydrží až 3 hodiny. Přiložené 400 mAh pouzdro je pak schopné sluchátka 3x dobít. Plně nabity jsou sluchátka do hodiny. Sluchátka využívají jednotlačítkového designu, a každé sluchátko je schopné provádět telefonické hovory. Pokud vás tato nabídka zaujala, můžete sluchátka mít za pouhých 32,69 dolarů (kolem 720 korun), s naším kuponem EARHONT pak za pouhých 30,69 dolarů(kolem 670 korun).

YG300 mini LED projektor

Chcete mít po ruce projektor, který můžete v momentě posadit na stůl a začít promítat? Plánujete sledovat zápas nebo jen promítat film? Pak se vám bude hodit projektor YG300. Tento miniaturní projektor je schopen FullHD rozlišení, a přitom jsou jeho rozměry pouhých 13,0 x 8,5 x 4,5 centimetrů. Projektor také může být napájen pouze powerbankou, ovšem výrobce doporučuje použít přiložený zdroj.

Projektor je také schopen přehrávat obsah nejen z klasického PC nebo i Smartphonu, ale také z flash disku nebo i SD karty. Je tedy plně flexibilní co se týče konektivity. Je také schopen přehrávat zvuk, a je tedy ideální pro dočasné kino nebo například firemní poradu. Pokud si tento úžasný projektor chcete pořídit, nyní vás přijde na pouhých 39,99 dolarů (kolem 880 korun).

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat