reklama

TomTop: Sportovní sluchátka dodocool jen nyní se slevou 60 %! sponzorovaný článek

TomTop: Sportovní sluchátka dodocool jen nyní se slevou 60 %! [sponzorovaný článek]
2018-07-19T07:40:06+02:00
• 19. 7. 2018

Patříte mezi vášnivé sportovce, kteří si svůj zážitek z běhání obohacují o poslech oblíbené hudby? To se zajisté potýkáte s problémem, které vytváří klasická sluchátka typu pecky či špunty – VYPADÁVAJÍ. Internetový obchod TomTop.com nabízí řešení v podobě sportovních sluchátek okolo hlavy, které tento problém eliminují. Navíc se můžete těšit z 60% slevy, po které se cena zastavila na 292 korunách!

TomTop: Sluchátka nejen pro sportovce nyní ještě levněji

Originální Dodocool sluchátka na českých e-shopech neseženete. U internetového obchodu TomTom jsou však po dobu prvního týdne jen za 292 Kč. Že to stále není dost dobré? Pokud zakoupíte nyní, máte možnost získat až 60 % slevu (původní cena činí 723 Kč) Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Dodocool: Užívejte pohodlný poslech bez rušení i za běhu

Výrobce Dodocool na sportovce opravdu myslel a pokusil se co nejvíce zpohodlnit jak ovládání, tak nošení.

Jednoznačně zde tedy chybí kabel a všechny ovládací prvky naleznete právě na jednotlivých tělískách na uších. Mezi nimi určitě objevíte jak ztišení, tak zesílení hudby. Tato tlačítka fungují i jako přepínání jednotlivých skladeb. Svoje místo na sluchátkách si získalo i multifunkční tlačítko, které slouží také pro zvedání hovorů. To vám již napovídá, že v kombinaci s vestavěným mikrofonem půjdou sluchátka použít jako hands free. Abych zmínil vše, na těle sluchátek DodocoolWireless Stereo Sports se nakonec ještě nachází micro USB konektor pro nabíjení. Tím se dostávám k baterii, která ačkoliv čítá pouhých 190 mAh, tak výrobce slibuje aktivní poslech až na 17 hodin.

Co se zvuku týče, můžete zde očekávat aktivní potlačení okolního hluku díky technologii CVC 6.0. Technologie aptX se zde pak stará o vysokou stereo kvalitu zvuku. Zajisté nesmím opomenout jistou vodotěsnost zařízení od Dodocoolu. Díky certifikaci IPX 4. úrovně sluchátkům určitě neuškodí pořádná sprcha. Můžete si je tedy vzít i do deště. A celá tato chytrá stereo sluchátka k telefonu připojíte pomocí bluetooth a párovat lze i pomocí NFC.

Originální Dodocool sluchátka na českých e-shopech neseženete. U internetového obchodu TomTom jsou však po dobu prvního týdne jen za 292 Kč. Že to stále není dost dobré? Pokud zakoupíte nyní, máte možnost získat až 60% slevu (původní cena činí 723 Kč) Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost kupónu je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat