reklama

Samsung brzy představí Galaxy J6 Plus

Samsung brzy představí Galaxy J6 Plus
2018-07-20T07:00:18+02:00
• 20. 7. 2018

Model Galaxy J6 v generaci pro rok 2018 dostupný v nabídce od května letošního roku by měla společnost Samsung zanedlouho doplnit o jeho vylepšenou variantu s přívlastkem Plus. Jihokorejský výrobce sice zatím drží všechny stěžejní specifikace stále pod pokličkou, ale v kuloárech se již začíná hovořit o prvních prvcích výbavy. Zařízení si ovšem vyslouží jen minimum změn oproti původnímu provedení.

Další telefon do počtu

Připravovaná novinka s přesným názvem Samsung J6-Plus LTE CIS SER naznačuje, že bude primárně určena pro mobilní trhy ze Společenství nezávislých států (CIS; např. Rusko, Bělorusko) a Srbska (SER). Uvnitř údajně poběží osmijádrový procesor Snapdragon 450 od Qualcommu, který v části hardwaru vystřídá osmijádrový Exynos 7870 z vlastní dílny. Nejpříjemnějším prvkem se stane velkokapacitní baterie o velikosti přes 4 000 mAh.

Vpředu s největší pravděpodobní setrvá 5,6palcový Super AMOLED displej s HD+ rozlišením a softwarovou stránku v základu zastoupí systém Android v nejnovější verzi Oreo. Dále zadní část má nabídnout dva senzory fotoaparátu, jako je tomu například u poslední verze Galaxy J8. Nakonec následující týdny můžou přinést upřesňující informace, které budou daleko obsáhlejší na množství specifikací.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim