reklama

Samsung brzy představí Galaxy J6 Plus

Samsung brzy představí Galaxy J6 Plus
2018-07-20T07:00:18+02:00
• 20. 7. 2018

Model Galaxy J6 v generaci pro rok 2018 dostupný v nabídce od května letošního roku by měla společnost Samsung zanedlouho doplnit o jeho vylepšenou variantu s přívlastkem Plus. Jihokorejský výrobce sice zatím drží všechny stěžejní specifikace stále pod pokličkou, ale v kuloárech se již začíná hovořit o prvních prvcích výbavy. Zařízení si ovšem vyslouží jen minimum změn oproti původnímu provedení.

Další telefon do počtu

Připravovaná novinka s přesným názvem Samsung J6-Plus LTE CIS SER naznačuje, že bude primárně určena pro mobilní trhy ze Společenství nezávislých států (CIS; např. Rusko, Bělorusko) a Srbska (SER). Uvnitř údajně poběží osmijádrový procesor Snapdragon 450 od Qualcommu, který v části hardwaru vystřídá osmijádrový Exynos 7870 z vlastní dílny. Nejpříjemnějším prvkem se stane velkokapacitní baterie o velikosti přes 4 000 mAh.

Vpředu s největší pravděpodobní setrvá 5,6palcový Super AMOLED displej s HD+ rozlišením a softwarovou stránku v základu zastoupí systém Android v nejnovější verzi Oreo. Dále zadní část má nabídnout dva senzory fotoaparátu, jako je tomu například u poslední verze Galaxy J8. Nakonec následující týdny můžou přinést upřesňující informace, které budou daleko obsáhlejší na množství specifikací.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim