reklama

Hello Connect: Archos p┼Öedstavuje hlasov─Ť ovl├ídanou inteligentn├ş dom├ícnost

Hello Connect: Archos p┼Öedstavuje hlasov─Ť ovl├ídanou inteligentn├ş dom├ícnost
2018-07-09T07:00:17+02:00
ÔÇó 9. 7. 2018

Francouzsk├í spole─Źnost ARCHOS je zn├ím├í p┼Öedev┼í├şm sv├Żmi smartphony a tablety, p┼Öesto┼że jej├ş produkty nejsou nijak v├Żznamn─Ť popul├írn├ş. Nyn├ş v┼íak v├Żrobce vstupuje do nov├ęho segmentu, jeliko┼ż ve spolupr├íci se spole─Źnost├ş Tuya Smart p┼Öestavuje Hello Connect. Jde o ┼Öe┼íen├ş, kter├ę umo┼ż┼łuje p┼Öev├ęst tradi─Źn├ş dom├ícnost na dom├ícnost inteligentn├ş.

Hello Connect umo┼ż┼łuje propojit chytr├í za┼Ö├şzen├ş od v├şce ne┼ż 10000 v├Żrobc┼» chytr├Żch AI a IoT za┼Ö├şzen├ş, p┼Öi─Źem┼ż cel├Ż syst├ęm lze n├ísledn─Ť ovl├ídat odkudkoliv a pouze hlasem. Tuya Smart se postarala o cel├Ż komplexn├ş ekosyst├ęm, zat├şmco ARCHOS obstaral v├Żvoj aplikace Hello Connect a pot┼Öebn├ęho softwaru. Propojit lze nap┼Ö├şklad kamery, sv─Ťtla, z├ísuvkyÔÇŽ zkr├ítka v┼íe, na co si vzpomenete.

Hello Connect Smart WiFi

Syst├ęm je pln─Ť kompatibiln├ş s chytr├Żmi asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Svou dom├ícnost tak m┼»┼żete obsluhovat skrze mobiln├ş telefon jednodu┼íe hlasov├Żmi p┼Ö├şkazy.

ARCHOS chce do konce roku 2018 p┼Öedstavit ucelen├ę portf├│lio p┼Öipojiteln├Żch za┼Ö├şzen├ş, kter├í budou vyu┼ż├şvat vlastn├ş ekosyst├ęm kolem┬ásyst├ęmu ARCHOS HELLO a ARCHOS Mate. Jako prvn├ş bude k dispozici ┼ż├írovka ARCHOS Smart WiFi, a to za cenu 19,99 ÔéČ (~520 korun).

Zdroj: tisková zpráva

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarov├Ż tester a nad┼íenec do technologi├ş v┼íeho druhu. Ve voln├ęm ─Źase poslouch├í hudbu, fot├ş telefonem a r├íd se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim