reklama

Geekbuying: TOP 4 produkty, které jsou nyní ve slevě sponzorovaný článek

Geekbuying: TOP 4 produkty, které jsou nyní ve slevě [sponzorovaný článek]
2018-07-22T13:06:03+02:00
• 22. 7. 2018

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Obchod geekbuying.com tak nyní přináší další akci, ve které jsou právě čínské produkty ve slevě. Zakoupit tedy nyní můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Geekbuying: zlevněné telefony, náramky a další

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, takže rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například nové Xiaomi Mi Band 3, 0,78palcový chytrý náramek s baterií o kapacitě 110 mAh, ten zakoupíte zde za 705 Kč. V nabídce jsou také telefony značky Xiaomi za sníženou cenu. U podobných telefonů pak máte na výběr z celé řady konfigurací lišících se v paměti, úložišti, barvách a také si je můžete nechat dodat ze španělského či německého skladu, čímž se vyhnete platbě DPH a celních poplatků.

Skvělou koupí nyní může být Xiaomi Mi8 s operační pamětí 6 GB a 64 GB vnitřním úložištěm či 12megapixelovým fotoaparátem. Mi8 můžete zakoupit za pouhých 11 228 Kč, a to ZDE. Pokud hledáte něco levnějšího, doporučujeme model Xiaomi Mi Max 2. Ten za cenu 5 010 Kč nabízí 4 GB RAM, Snapdragon 625 či 12megapixelový fotoaparát. Telefon zakoupíte ZDE.

Pro zlaté české ručičky je připraven skvělý dron, který je nyní ve slevě za příjemných 3 621 Kč. Za tuto cenu získáte dron, pomocí kterého budete moci natáčet skvělá videa, a to v rozlišení 1080p. V praxi vás bude bavit ovládání, které probíhá buď pomocí ovladače, anebo mobilního telefonu. Dron MJX Bugs 5 zakoupíte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim