reklama

Emporio Armani přichází s novými hodinkami, nabídnou Wear OS, GPS, a NFC platby

Emporio Armani přichází s novými hodinkami, nabídnou Wear OS, GPS, a NFC platby
2018-07-16T18:39:00+02:00
• 16. 7. 2018

Obchod s módou Emporio Armani, po vzoru podobně zaměřené značky Marc Jacobs, oznámil příchod svých nových chytrých hodinek. Hodinky se budou prodávat se systémem Wear OS, a oficiální název bude Emporio Armani Connected 2018.

Vylepšení oproti minulému modelu

Už teď se hodinky ukazují jako prokazatelný upgrade oproti minulému modelu. Nyní budou disponovat funkcemi jako GPS sledováním nebo měřením srdečního tepu. Dále jsou hodinky vodotěsné, což byl u minulého modelu velký mínus, který zákazníky i odrazoval od koupi.

Nyní si ale můžou jejich uživatelé dopřát nejen sprchování nebo procházky za deštivého počasí, ale mohou s nimi i plavat. Co ale rozhodně stojí za zmínku, je schopnost hodinek provádět NFC platby přes Google Pay. Nesmí zde pak chybět ani implementace Google asistenta, který je v současnosti součástí většiny zařízení s Wear OS.

I přes všechny tyto zmíněné funkce, kvůli nedostatku procesorů zaměřených na wearables, stejně jako jejich předchůdce se tyto hodinky budou vyrábět s procesory Snapdragon Wear 2100. I přes to ale hodinky lze připojit ke všem Android zařízením s verzí systému KitKat a výše. iPhony se systémem iOS 9.3 a výše budou také kompatibilní.Co se týče dostupnosti, prodej hodinek by měl začít koncem tohoto měsíce. Počáteční cena by se pak měla být 295 dolarů (kolem 6 500 korun).

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Tomáš Hubka

Student IT, notorický hráč her jak na počítači tak na mobilu, nadšenec do mobilních aplikací a fanoušek seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim