reklama

Bezdrátová sluchátka I7S nyní za akční cenu z webu Cafago.com Sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka I7S nyní za akční cenu z webu Cafago.com [Sponzorovaný článek]
2018-07-07T18:59:54+02:00
• 7. 7. 2018
1

V dnešní době už jsou bezdrátová sluchátka téměř nutností, obzvláště pro telefony, které nemají jack. Dnes vám takováto sluchátka přinášíme, a to konkrétně bezdrátová sluchátka I7S. Nyní za úžasnou cenu pouhých 260 korun na webu Cafago.com.

Za málo peněz hodně muziky, doslova

Sluchátka I7S se můžou pochlubit exkluzivním designem, který spojuje praktičnost a zároveň pohodlí uživatele. Tyto sluchátka váží pouze 4 gramy, takže nebudou zatěžovat vaše uši. To ale neznamená, že by vám při sebemenším pohybu měly vypadnout z uší. Tomu také napomáhá právě absence kabelů, díky které můžete se sluchátky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnutí.

Sluchátka vzhledem kvůli jejich bezdrátovému provedení budete muset nabíjet ve speciální nabíječce, která se připojuje na USB kabel. Připojují se pomocí Bluetooth verze 4.1. Díky tomu si je můžete užít až na vzdálenost 10 metrů od zařízení. Výrobce také slibuje dlouhou životnost. Vzhledem k ceně sluchátek, nabídnou kvalitní zvuk s hlubokými basy. Na jedno nabití by měly sluchátka vydržet až 4 hodiny poslouchání hudby. Sluchátka nabízejí také vestavěný mikrofon, uživatel s nimi tedy může pohodlně telefonovat.

Tyto sluchátky nyní můžete mít i s nabíjecím boxem za pouhých 9,99 euro (přibližně 260 korun), pokud využijete náš kupón L4184PA1. Dodání do České Republiky je samozřejmě zdarma, ovšem počítejte s dobou dodání mezi 15-25 pracovními dny.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Miroslav Šeremeta

8. 7. 2018, 0:57

Nekupovat! Kvalita zvuku je hrozná a výdrž baterie je ve skutečnosti 1,15 hod.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat