reklama

Apple Watch 4 údajně nabídnou nový design, funkce a velikosti

Apple Watch 4 údajně nabídnou nový design, funkce a velikosti
2018-08-30T18:25:18+02:00
• 18. 7. 2018

Již nějaký ten pátek víme, že společnost Apple chystá novou, čtvrtou generaci svých chytrých hodinek. Představeny budou s největší pravděpodobností na podzim tohoto roku. 

Apple Watch Series 4 podle nedávno uniklých informací nabídnou zcela nový design a displej, jehož velikost bude navýšena o celých 15 %. S touto zprávou přišel velmi známý a věrohodný analytik Ming Chi-Kuo ze společnosti TF International Securities. Dále se u nové generace očekává větší kapacita baterie a mnohem více. 

Apple Watch 4 a očekávané novinky

Výše zmíněný analytik prohlásil, že Apple opět nabídne dvě velikosti svých hodinek – 38 mm a 42 mm. Aktuální verze Series 3 je v prodeji ve velikostech 38 mm a 42 mm. Hlavním důvodem, proč se dočkáme většího displeje, je, že na větší ploše je možné zobrazit více informací. Apple navíc díky zvětšenému displeji bude moci implementovat větší kapacitu baterie, čímž se prodlouží životnost hodinek na jedno nabití. 

Ming Chi-Kuo je jeden z nejspolehlivějších analytiků na světě, tudíž jeho prohlášení nemusíme nutně brát na lehkou váhu. Návrhář Ben Geskin navíc nedávno vytvořil finální grafickou podobu nové generace chytrých hodinek Watch. Geskin je názoru, že Apple Watch 4 si zachovají stejnou velikost, ovšem nabídnou menší rámečky, čímž se zvětší celková dotyková plocha. 

Apple Watch nabízí stejnou podobu již od roku 2014, kdy byla představena vůbec první generace hodinek. Nová podoba je tedy na místě. Ovšem mějte stále na paměti, že se jedná pouze o spekulace.

Analytik Kuo se svými detaily zašel poměrně do hloubky, tedy alespoň co se monitorování zdraví u Apple Watch Series 4 týká. Je velmi pravděpodobné, že Apple již nyní vyvíjí speciální snímač, který by umožnil průběžné sledování elektrokardiografu s cílem lépe odhalit vážné srdeční problémy Apple taktéž pracuje na monitorování hladin glukózy v krvi, ovšem tato technologie je stále v počáteční fázi vývoje. Uvidíme, zda-li se jej dočkáme již v letošní generaci hodinek.

Zdroj: cultofmac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat