reklama

Apple si u EEC registroval další dvě zařízení, údajně jde o iPady Pro s Face ID

Apple si u EEC registroval další dvě zařízení, údajně jde o iPady Pro s Face ID
2018-07-18T08:14:40+02:00
• 18. 7. 2018

Společnost Apple se již několik měsíců připravuje na uvedení nových iPadů, iPhonů a samozřejmě také Mac počítačů. Přípravy mimo jiné potvrzují nové registrace zařízení, které si jablečná společnost podala u Euroasijské ekonomické komise (EEC).

Taková registrace musí být podána vždy, pokud zařízení disponuje šifrovacími funkcemi a bude prodáváno na území Arménie, Běloruska, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a Ruska. A právě pomocí těchto registrací můžeme poměrně jednoduše odhadnout, jaké produkty si pro nás společnost Apple chystá.

Apple registroval hned několik modelů

Již v červenci si nechala firma Apple registrovat hned pět typů tabletů, a to včetně modelu A1876, A1934, A1979, A2013 a A2014. Společnost Consomac však nedávno v registraci objevila další dva tablety – A1895 a A1980. Většina těchto písmen a číslic označuje nové iPady Pro.

V letošním roce očekáváme příchod nového iPadu Pro, který bude pravděpodobně disponovat designovými prvky iPhonu X. Očekávat tak můžeme jablečný tablet se štíhlejšími rámečky, rychlejším procesorem a předním TrueDepth fotoaparátem s technologií Face ID. Z toho tedy vyplývá, že se vůbec poprvé dočkáme iPadu bez domovského hardwarového tlačítka, jenž nesl označení Home button. Na poli tabletů by se tak měla stát opravdu velká (r)evoluce. 

Údajně bychom se mohli dočkat dvou verzí iPadu Pro 2018. Jedna verze nabídne 11palcový, druhá verze pak 12,9palcový displej. Samozřejmě si budeme moci vybrat mezi levnější variantou, která nabídne jen Wi-Fi, a dražší variantou, jež nabídne Wi-Fi + Cellular (zdířku pro datovou SIM kartu)

O iPadu Pro toho prozatím moc nevíme, ovšem je více než pravděpodobné, že se takového modelu skutečně dočkáme. Dále bychom se mohli dočkat nové generace iPadu mini, to je ale téma, které není na pořadu dne – Apple stále nezačal s výrobou. Co se týče iPadu mini, berme tuto informaci opravdu s velkou rezervou. Každopádně bylo by to skvělé, neboť iPad mini nebyl aktualizován od roku 2015. 

Mezi další registrovaná zařízení patří samozřejmě nové iPhony, včetně iPhonu X a iPhonu SE. Nedávno jsme vás informovali o tom, že Apple plánuje ukončit výrobu iPhone SE a iPhone X, to ale neplatí pro budoucí nové generace. 

Jak to s Applem letos vidíte vy, dočkáme se iPadu Pro s Face ID? Napište nám do komentářů.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim