Zrušený projekt skládacího telefonu od Samsungu se opět ukázal

Zrušený projekt skládacího telefonu od Samsungu se opět ukázal
2018-06-21T13:30:56+02:00
• 21. 6. 2018

Před nějakým časem jsme mohli slyšet o tom, že si společnost Samsung podala patentovou žádost na skládací telefon. Projekt byl však chvilku po podání žádosti zrušen. Nyní se však na povrch dostávají informace o zrušeném modelu, respektive je k vidění zařízení, na kterém Samsung pracoval.

O co jde?

Když se řekne pojem skládací telefon, tak si každý může vybavit něco jiného. Co se týče skládacího telefonu u Samsungu, tak se jednalo o zařízení se dvěma displeji. První displej měl podle dostupných informací být napevno přidělán na čelní stranu zařízení. Druhý displej měl být polohovatelný, a to buď do pozice na zadní straně telefonu, nebo by měl rozšířit hlavní displej. Podle dostupných informací by displeje měly mít poměr stran 16:9, rozlišení je zatím neznáme.

Celkově se toho o tomto projektu příliš neví, jednoznačné je, že se jednalo o vcelku tlustý telefon, jelikož ukotvení druhého displeje je objemnější. Celý projekt byl pod označením Project V a měl být představen na příštím MWC 2019.

Dle dostupných informací se jedná o zrušený projekt a k dispozici máme jen fotografie. Samsung nakonec půjde cestou ohebného displeje. Když se na prototyp podíváte, rozhodně by vám měl připomenout skládací smartphone ZTE Axon M z minulého roku.

Nyní si musíme počkat, co vlastně Samsung chystá a čím bude chtít ohromit svět. Rozhodně se nebojí inovací, byť ně všechny musí být úspěšné.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat