reklama

Xiaomi vysavač druhé generace z českého skladu sponzorovaný článek

Xiaomi vysavač druhé generace z českého skladu [sponzorovaný článek]
2018-06-19T10:56:37+01:00
• 19. 6. 2018

Velmi rozrostlou společnost Xiaomi je možno znát hlavně díky skvělým mobilním telefonům, které většinou v dané cenové kategorii nemají konkurenci. A poněvadž je společnost velmi rozrostlá, tak nenabízí již pouze mobilní zařízení, tablety apod., ale vydala se dalšími směry. Od Xiaomi je možno zakoupit sluchátka, dokonce chytrá světla a elektrické koloběžky. Dnes se však podíváme na skvělého domácího pomocníka, který je opravdu užitečný a neměl by chybět v žádné moderní domácnosti.

Dnešní článek je věnován robotickému vysavači Xiaomi Mijia Smart Home Cleaner. Ten je již druhé generace a nabídne spoustu skvělých funkcí, které si dále blíže představíme.
Jednoznačně skvělou zprávou pro vás je to, že díky internetovému obchodu TomTop.com můžete tento skvělý vysavač mít s obrovskou slevou za 450 usd (10 000 Kč).

Xiaomi Mijia Smart Home Cleaner: Nejen skvělý vysavač

Automatický robotický vysavač Mijia toho opravdu umí hodně. Ve skutečnosti se nejedná pouze o vysavač, ale zařízení perfektně zastoupí funkci mopu! Není tedy problém s tímto jedinečným robotem, jak vysát, tak i vytřít. To umožňuje vestavěná mechanická nádrž na vodu.

Díky 13 hi-endovým senzorům automaticky uklidí vše a nezanechá ani žádné rohy znečištěnými. Ani nábytek pro něj není žádnou překážkou a vzhledem k jeho nízké výšce se dostane opravdu kamkoliv. Celou místnost si chytře zmapuje, atak se nemusíte bát, že by vysavač od Xiaomi někde uvíznul nebo spadl. Schody jednoduše rozpozná. Co se pak týče krytů na kabely, které se vyskytují na zemi, ty je vysavač schopen také bez problémů přejet.

Zařízení je natolik chytré, že je dokonce schopno rozpoznat druh povrchu a dle toho (pokud se jedná např. o koberec) zesílit sílu vysávání. Výrobce zaručuje vysokou sílu a účinnost, takže robot Xiaomi Mijia Smart Home Cleaner opravdu uklidí vše, i ty nejodolnější nečistoty. Pokud dochází baterie, vysavač se jednoduše vrátí do svého doku a sám se nabije. Jeho 5800mAh baterie však zaručuje velikou výdrž.

Samotná údržba zařízení od Xiaomi je velmi jednoduchá. Filtry lze jednoduše omýt a kartáče očistit. Nabíjení je pak zajištěno automaticky, jak jsem zmínil.

Díky aplikaci na vaše chytrá zařízení můžete sledovat pohyb přístroje a manuálně mu přikázat, kde má uklidit. Samotnou cestu pak lze naplánovat dopředu. Dle ní se pak Mijia od Xiaomi chytře řídí.

TomTop si pro přichystal i video, kde je vše krásně vizuálně popsané, takže se můžete přesvědčit o skvělých funkcích tohoto úžasného vysavače na vlastní oči.

Xiaomi Mijia: Obsah balení

  • Xiaomi vysavač
  • Kabel + dok
  • Ochranu proti vodě
  • Vodní nádržku
  • Vytírací látku

Za jedinečnou 58% slevu dostanete tento úžasný nástroj do domácnosti, který vám ušetří spousty času. Pro nákup za bezkonkurenční cenu či případné informace stačí kliknout na tento odkaz. Vysavač je s dopravou zdarma, jelikož je umístěn v českém skladu určeném pro ČR a Německo, tak vás vyjde na pohádkových 10 000 korun. Neváhejte dlouho. Tato sleva se nemusí opakovat a zboží mizí velmi rychle.

Zdroj: tomtop.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat