reklama

Voděodolný dron za exkluzivní cenu na e-shopu GearBest.com Sponzorovaný článek

Voděodolný dron za exkluzivní cenu na e-shopu GearBest.com [Sponzorovaný článek]
2018-06-18T06:29:59+01:00
• 14. 6. 2018

Doba, kdy každý chtěl helikoptéru na dálkové ovládání, je již za námi a nastala éra létajících dronů. Bohužel tato sranda však není často nic levného, jelikož se ceny za takovouto hračku pohybují často za hranicí 20 tisíc korun. Pokud však nepotřebujete nic extra a nepotřebujete jej využívat například na profesionální natáčení, můžete si pořídit dron za 500 korun. Právě takovouto nabídku nám poskytl e-shop Gearbest.com.

Specifikace dronu LiDiRC L15FW

Jedná se o jednoduchý dron pro rekreační létání s možností natáčení jednoduchých videí. Na spodní části dronu je umístěna kamera s rozlišením 0,3 MPix. Vzhledem k rozlišení snímače se nedá pořizovat nijak kvalitní video, ale například pro navádění dronu je to dostačující.

Vzhledem k ceně zařízení má dron doletové možnosti pouze 100 metrů a poté se automaticky vrátí na místo vzletu. Co se týče baterie, tak zařízení disponuje baterii o kapacitě 550 mAh. Největší předností zařízení je však voděodolnost, díky čemuž nevadí, když vás s dronem přistihne slabý déšť nebo když se stane drobná nehoda a dron například spadne do vody.

Co se týče odolnosti jako takové, tak by neměl být problém nějaký menší pád, jelikož lopatky jsou plastové a vyměnitelné, ale pro lepší ochranu dron disponuje ještě ochranou.

Pokud vás dron zaujal, tak si jej můžete pořídit na e-shopu Gearbest.com za exkluzivní cenu 570 Kč, stačí při objednávce zadat slevový kupón GBGW5012 a získáte tuto akční cenu. Neváhejte však příliš dlouho jelikož nabídka je časově a množstevně omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim