reklama

Vimble 2 – stabiliz├ítor pro mobiln├ş telefon za exkluzivn├ş cenu Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Vimble 2 – stabiliz├ítor pro mobiln├ş telefon za exkluzivn├ş cenu [Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2018-06-08T13:10:31+01:00
ÔÇó 8. 6. 2018

V dne┼ín├ş dob─Ť je velk├Ż trend v┼íe fotografovat ─Źi nat├í─Źet pr├ív─Ť na mobiln├ş telefon. Jen┼że u mobiln├şch telefon┼» m├íme ─Źasto omezen├ę mo┼żnosti p┼Öi stabilizaci obrazu. Tak┼że nato─Źen├ę z├íb─Ťry za ch┼»ze nejsou p┼Ö├şli┼í kvalitn├ş. Pr├ív─Ť pro tyto p┼Ö├şpady si m┼»┼żete po┼Ö├şdit selfie ty─Ź se zabudovan├Żm stabiliz├ítorem, nap┼Ö├şklad Vimble 2, kter├í je nyn├ş dostupn├í za exkluzivn├ş cenu na e-shopu Cafago.com.

Specifikace Vimble 2

Vible 2 je stabiliz├ítor zabudovan├Ż v selfie ty─Źi, d├şky ─Źemu┼ż nepln├ş jen stabiliza─Źn├ş funkce, ale tak├ę prodlou┼żen├ş ruky, jako klasick├ę selfie ty─Źe. Vible 2 m┼»┼że ruku prodlou┼żit a┼ż o 18 centimetr┼». Velmi d┼»le┼żit├ę jsou v┼íak pr├ív─Ť stabiliza─Źn├ş mo┼żnosti.

Vimble 2 um├ş stabilizovat obraz v p┼Ö├şpad─Ť ch┼»ze, ale v─Ťt┼í├ş v├Żhodou je zam─Ť┼Öen├ş na konkr├ętn├ş objekt. Zam─Ť┼Öit m┼»┼żete bu─Ć na obli─Źej nebo na n─Ťjakou v─Ťc. V p┼Ö├şpad─Ť, ┼że chcete zaost┼Öit na obli─Źej, sta─Ź├ş se d├ęle pod├şvat do kamery a stisknout p┼Ö├şslu┼ín├ę tla─Ź├ştko. V p┼Ö├şpad─Ť zaost┼Öen├ş na objekt mus├şte dvakr├ít poklepat na displej telefonu, respektive na vybran├Ż objekt. Pr├ív─Ť d├şky sledov├ín├ş obli─Źeje, m┼»┼żete selfie videa posunout na vy┼í┼í├ş ├║rove┼ł.

Samotn├ę sledov├ín├ş objekt┼» a stabilizace v┼íak nen├ş v┼íechno, selfie ty─Ź um├ş automaticky prov├íd─Ťt z├íb─Ťry jako je panorama, nebo 360 stup┼łov├Ż sn├şmek, pop┼Ö├şpad─Ť nat├í─Źen├ş time-lapse videa. Uvnit┼Ö Vible 2 se nach├íz├ş baterie, kter├í zajist├ş a┼ż 5hodinovou pr├íci se za┼Ö├şzen├şm. Pokud byste ale cht─Ťli st├íle pracovat, sta─Ź├ş p┼Öipojit powerbanku, kter├í nab├şj├ş nejen selfie ty─Ź, ale i samotn├ę mobiln├ş za┼Ö├şzen├ş. Rozm─Ťry a v├íha jsou tak├ę p┼Öijateln├ę, a lze Vimble 2 lehce sbalit na cesty. Konkr├ętn─Ť jsou rozm─Ťry 11,8 x 11,05 x 32,3 centimetry a v├íha ─Źin├ş 428 gram┼».

Pokud v├ís tato selfie ty─Ź se stabiliz├ítorem zaujala m├íte mo┼żnost si ji po┼Ö├şdit za exkluzivn├ş cenu 86,36 dolar┼» (1 900 korun) na e-shopu Cafago.com. Sta─Ź├ş p┼Öi n├íkupu zadat slevov├Ż kup├│n AMD53 a z├şsk├íte tuto ak─Źn├ş cenu. Nev├íhejte v┼íak p┼Ö├şli┼í dlouho, jeliko┼ż nab├şdka je ─Źasov─Ť a mno┼żstevn─Ť omezen├í.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim