Vimble 2 – stabilizátor pro mobilní telefon za exkluzivní cenu Sponzorovaný článek

Vimble 2 – stabilizátor pro mobilní telefon za exkluzivní cenu [Sponzorovaný článek]
2018-06-08T13:10:31+02:00
• 8. 6. 2018

V dnešní době je velký trend vše fotografovat či natáčet právě na mobilní telefon. Jenže u mobilních telefonů máme často omezené možnosti při stabilizaci obrazu. Takže natočené záběry za chůze nejsou příliš kvalitní. Právě pro tyto případy si můžete pořídit selfie tyč se zabudovaným stabilizátorem, například Vimble 2, která je nyní dostupná za exkluzivní cenu na e-shopu Cafago.com.

Specifikace Vimble 2

Vible 2 je stabilizátor zabudovaný v selfie tyči, díky čemuž neplní jen stabilizační funkce, ale také prodloužení ruky, jako klasické selfie tyče. Vible 2 může ruku prodloužit až o 18 centimetrů. Velmi důležité jsou však právě stabilizační možnosti.

Vimble 2 umí stabilizovat obraz v případě chůze, ale větší výhodou je zaměření na konkrétní objekt. Zaměřit můžete buď na obličej nebo na nějakou věc. V případě, že chcete zaostřit na obličej, stačí se déle podívat do kamery a stisknout příslušné tlačítko. V případě zaostření na objekt musíte dvakrát poklepat na displej telefonu, respektive na vybraný objekt. Právě díky sledování obličeje, můžete selfie videa posunout na vyšší úroveň.

Samotné sledování objektů a stabilizace však není všechno, selfie tyč umí automaticky provádět záběry jako je panorama, nebo 360 stupňový snímek, popřípadě natáčení time-lapse videa. Uvnitř Vible 2 se nachází baterie, která zajistí až 5hodinovou práci se zařízením. Pokud byste ale chtěli stále pracovat, stačí připojit powerbanku, která nabíjí nejen selfie tyč, ale i samotné mobilní zařízení. Rozměry a váha jsou také přijatelné, a lze Vimble 2 lehce sbalit na cesty. Konkrétně jsou rozměry 11,8 x 11,05 x 32,3 centimetry a váha činí 428 gramů.

Pokud vás tato selfie tyč se stabilizátorem zaujala máte možnost si ji pořídit za exkluzivní cenu 86,36 dolarů (1 900 korun) na e-shopu Cafago.com. Stačí při nákupu zadat slevový kupón AMD53 a získáte tuto akční cenu. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat