reklama

Unikly rendery připravovaného iPhonu pro letošní rok

Unikly rendery připravovaného iPhonu pro letošní rok
2018-06-06T11:22:04+02:00
• 6. 6. 2018

Na internetu se objevily první snímky připravovaného iPhonu X pro rok 2018 (název nebyl potvrzen). Pravděpodobně za tři měsíce se dočkáme představení nových iPhonů. Mezi nimi bude iPhone X ve verzi 2018. Opět si zachová notchm, ale bude mít větší displej.

Notche se ještě nezbavíme

Dle uniklého obrázku vidíme, že v roce 2018 se notche u telefonů nezbavíme a budeme si muset počkat na další vývojvé trendy. Dle uniklých obrázků bude mít nový iPhone skleněné provedení, jako současný iPhone X. Dle renderu bude mít jeden fotoaparát na zadní straně, pravděpodobně však půjde jen o základní verzi a dražší verze by mohla obsahovat duální snímač.

iPhone 2018

Připravovaná novinka získá 6,1″ displej se zahnutými okraji. Přítomno bude i Face ID. Rozměrově si nový iPhone pohorší a bude mít tloušťku 8,3 mm, což je o 0,6 mm více, než iPhone X. Možná tak získá větší baterie, to však je pouze domněnka. Poslední známou informací je přítomnost nového procesoru A12. Nic vícce zatím nebylo odtajněno.

Zdroj: themrphone.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Třiadvacetiletý absolvent žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zajímá se o moderní technologie, sociální sítě a má rád focení. Vždy si najde chvilku na čtení a baví ho učit se novým věcem. Zajímají jej dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim