reklama

T-Mobile představil nové zahraniční datové balíčky

T-Mobile představil nové zahraniční datové balíčky
2018-06-22T18:59:16+02:00
• 22. 6. 2018

Blíží se sezóna dovolených a spousta lidí míří do zahraničí. Tomu se samozřejmě snaží přizpůsobit i mobilní operátoři, kteří nabízejí výhodnější tarify do zahraničí. Společnost T-Mobile samozřejmě není pozadu a na tuto sezónu vytvořila dva balíčky pro mobilní internet, a to do oblíbených destinací a mimo ně.

Jaké balíčky jsou v nabídce?

První nabízený balíček nese označení „Internet svět pro 40 nejoblíbenějších zemí“. Tento datový balíček vám zpřístupní internet 40 nejpopulárnějších prázdninových destinacích, kam spadá například Švýcarsko, Egypt, USA, Turecko nebo třeba Vietnam. Tento balíček je dostupný celkem ve třech provedeních, a to 100, 250 a 500 MB. Cena za nejlevnější možnou kombinaci je již 199 korun a 500 MB stojí 699 korun, což je výrazně levnější než normální roaming.

Druhý balíček nese označeni „Internet svět pro ostatní země“. Jak již plyne z názvu, tak se jedná o zbylé země světa, zde je mobilní internet o něco dražší a nabídne konfiguraci ve třech provedeních, ale s nižším datovým FUPem. Jedná se o datové balíčky o velikosti 50, 100 a 200 MB. Kde nejlevnější stojí 799 korun a 200 MB pořídíte za 2 399 korun. Ačkoli se tyto ceny zdají již velmi vysoké, tak stále se jedná o úsporu až 50 %.

V druhém balíčku je ještě výjimka pro státy z extrémně drahými datovými službami, zde bude stále připojení účtováno po 1 MB. Jedná se o státy Angola, Maledivy, Etiopie či Seychely. Balíčky by měly být dostupné již od 25. června letošního roku. Zda se jedná pouze o sezónní nabídku či stále dostupné služby, zatím není známo.

Zdroj: t-press.cz

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat