Půjčku u Air Bank lze sjednat už i z mobilního telefonu

Půjčku u Air Bank lze sjednat už i z mobilního telefonu
2018-06-18T10:46:35+02:00
• 18. 6. 2018

Banky se již tak moc nesoustřeďují na své běžné kamenné pobočky, jelikož se bankovnictví velmi rychle přesouvá na internet. Většina dnešních uživatelů využívá již elektronické bankovnictví. Dalším trendem jsou mobilní aplikace a platby skrze mobilní telefon – možnost placení buď skrze aplikace jednotlivých bank nebo přes Google Pay. Air Bank tyto služby posouvá zase o něco dále.

Novinka u Air Bank

Mobilní aplikace před nedávnem měly pouze informativní charakter, jelikož zákazník musel stále na pobočku. Především pokud si chtěl vzít například půjčku. Nyní je možné u Air Bank zažádat o půjčku skrze mobilní telefon. Sjednání půjčky je velmi jednoduché o velmi podobné jako u internetového bankovnictví. Stačí vyplnit jednoduchý dotazník a zaslat své dokumenty, jako je občanský průkaz skrze mobilní aplikace. Jednoduše vezmete aplikaci a občanský průkaz a nafotíte jí z obou stran a dáte v aplikaci odeslat.

Můžete si vzít půjčku od 5 000 do 900 000 korun, ke schvalování dochází stejně jako u internetového bankovnictví. Banka si u svých klientů ověří vše potřebné a poté zašle vyrozumění na kontaktní email, či zavolá na telefon. Banka u půjček sjednaných mobilním telefonem nabízí stejný úrok jako na pobočce či jinde.

logo-app My Air Air Bank a.s. Zdarma ANDROID logo-app My Air CZ Developer Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student IT, fanoušek nových technologií, který se příležitostně věnuje fotografování. Aktuálně preferuje operační systém iOS, ale předtím nepohrdl žádným Android zařízením. Mezi jeho koníčky patří recenzování nových zařízení, tábor, turistika a auta.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat