reklama

Oppo představí nadupaný model Find X v Paříži

Oppo představí nadupaný model Find X v Paříži
2018-06-11T11:00:20+01:00
• 11. 6. 2018

Čínská značka Oppo se rozhodla představit celosvětově svůj nový telefon spadající do vyšší třídy ve francouzské Paříži, a to konkrétně 19. června. Do té doby se můžeme podívat na uniklé informace o chystaném modelu Oppo Find X. Ten by měl přinést pořádnou baterii a špičkový výkon.

Obrovský displej si zaslouží větší baterii

Oppo Find X přijde s obrazovkou o rozměrech 6,42″ a rozlišením 2K+ s Full View displejem, tedy bezrámečkovým. Ačkoli se Oppo snažilo minimalizovat notch, nezbavilo se ho úplně, je zde stále v maličké verzi přítomen. Kvůli velikému displeji a větší tloušťce zařízení, skoro jeden centimetr, získá i větší baterii s kapacitou 4 000 mAh. Dle předchozích informací měla mít i funkci Super VOOC, nyní však bude mít jen VOOC. Nevýhodou větší baterie je i vyšší váha zařízení, které má skoro 190 g.

Oppo Find X

O výkon se postará nejnovější procesor od Qualcommu s názvem Snapdragon 845 spolu s 8 GB operační paměti a 256 GB interní paměti. Pravděpodobně telefon získá v době zahájení prodeje rovnou Android P, případně bude na něj aktualizován, pokud půjde do prodeje dříve, než bude oficiálně vydán Android 9. Samozřejmostí bude i duální fotoaparát, avšak doposud nejsou specifikované bližší parametry. Na přední části bude speciální kamera, která zvládne snímat obličej trojrozměrně, a tak by mělo být zařízení bezpečnější proti případným odemykáním od jiných osob či pomocí něčí fotografie.

Oppo Find X

Předpokládá se, že Oppo půjde na trh s modelem Find X v průběhu prázdnin a cena zařízení nepůjde pravděpodobně pod 500 dolarů. Oppo Find X přijde ve dvou verzích PAFM00 a PATM00, jejich rozdílnosti však zatím nejsou známy.

Zdroje: kimovil.com, gizchina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat