reklama

Marc Jacobs uvedl hodinky Riley Touchscreen s Wear OS

Marc Jacobs uvedl hodinky Riley Touchscreen s Wear OS
2018-06-09T11:00:28+01:00
• 9. 6. 2018

Operační systém Wear OS (dříve Android Wear) dostal prostor u dalšího výrobce mimo technologický obor. Jeho služeb tentokrát využil módní návrhář Marc Jacobs ze Spojených států, který přinesl vlastní chytré hodinky poháněné touto platformou od společnosti Google. Zařízení získalo název Riley Touchscreen a doplňují v portfoliu první hodinky Riley v hybridním provedení. Každopádně výrobce evidentně jen vyměnil vnitřní část.

Povedený módní doplněk

Marc Jacobs Riley Touchscreen disponují 1,19palcovým AMOLED displejem s ciferníkem o šířce 42 mm. Celá konstrukce byla vyrobena z odolného hliníku, kterou doplňují silikonové řemínky. Hardwarová stránka toho o sobě moc neprozrazuje. Avšak zmínku si zaslouží nasazený procesor Snapdragon Wear 2100 od Qualcommu nebo baterie s neznámou kapacitou, ale udávanou výdrží „jen“ 24 hodin při plném nabití do 2 hodiny.

Velikost operační paměti RAM a interního úložiště neznáme, ale asi budou vycházet ze zavedeného trendu – 512MB paměť RAM/4GB úložiště. Potěšující informací je získaná certifikace odolnosti IP67. Naopak módní guru odpustí absenci snímače tepové frekvence. Za cenu 295 dolarů (tj. cca 6 397 Kč) pořídíte varianty Black, Gold/White, Rose Gold/Cement. Za verzi Black with Blitz si navíc připlatíte dalších 55 dolarů (tj. cca 1 193 Kč).

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat