reklama

Instagram se chystá konkurovat YouTube

Instagram se chystá konkurovat YouTube
2018-06-10T08:29:37+02:00
• 10. 6. 2018

Nedávno jsme se dočkali prohlášení, ve kterém služba Instagram, ve vlastnictví společnosti Facebook, podotkla, že v rámci nové aktualizace přinese podporu pro videa s délkou až 1 hodiny. Kolegové ze zahraničního serveru TechCrunch však přinesli další podrobnosti o plánech Instagramu. 

Hlavním plánem Instagramu je údajně konkurenceschopnost největšímu portálu s videi YouTube. Pokud vše půjde podle plánu, mohli bychom se v budoucnu dočkat stejně dlouhých videí, jako právě na YouTube. Ale to není vše, komu by Instagram chtěl konkurovat. 

Instagram má o své budoucnosti jasno

Chce se stát absolutní jedničkou, která porazí nejen YouTube, ale také sekci Discover od Snapchatu. Jak jsem již uvedl výše, očekávat s největší pravděpodobností můžeme až hodinová videa, která budou moci přidávat nezávislí autoři – tak jako tomu je na portálu YouTube. Videa by se měla přehrávat na telefonech, a to kvůli lepšímu zážitku – vertikálně a ve 4K rozlišení.

Společnost Instagram se údajně setkala s největšími hvězdami sociálních sítí, které by diváky v budoucnu měly na novou část služby přilákat. Uvedení funkce na trh by se s největší pravděpodobností mělo odehrát 20. června tohoto roku. Co však nemůžeme zatím očekávat, je konkurenceschopnost službách typu Netflix či HBO. A je to vcelku logické. Vybudování takové části služby by trvala nejen několik měsíců, ale také by to Instagram stálo nemalé finanční prostředky. 

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat