reklama

Elephone ELE Band 5 – fitness náramek za vĂ˝hodnou cenu na GearBest.com SponzorovanĂ˝ ÄŤlánek

Elephone ELE Band 5 – fitness náramek za vĂ˝hodnou cenu na GearBest.com [SponzorovanĂ˝ ÄŤlánek]
2018-06-24T20:57:58+01:00
• 20. 6. 2018
1

Společnost Elephone je tu s námi již několik let. Za tu dobu jsme se od tohoto výrobce dočkali několika zajímavých produktů. Zařízení, které společnost Elephone produkuje, jsou výhradně určeny sportovcům, samozřejmě si však na své přijdou i běžní smrtelníci.

Hlavním lákadlem společnosti Elephone jsou její chytré hodinky a náramky, které disponují velmi dobrým poměrem cena/výkon. Toho si je samozřejmě vědom také e-shop Gearbest.com, který se na levné a kvalitní hodinky rozhodl dát ještě větší slevu. Jak slevu získat zjistíte na konci článku.

Elephone ELE Band 5

Chytrý sportovní náramek nabízí malý obdélníkový a dotykový displej podporující gesta. Čínský výrobce se zde rozhodl implementovat certifikaci IP67. Pro spárování telefonu s náramkem je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

   

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí ELE Band 5 přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně. Náramek se nabíjí pouze jednu hodinu, přičemž po vyjmutí z nabíjecí stanice vám poslouží dalších 10 dnů při maximální zátěži. Je zde totiž zabudována baterie s kapacitou 90 mAh.

Pokud vás tento fitness náramek zaujal můžete si jej pořídit za zvýhodněnou cenu 18,99 dolarů (420 korun) na e-shopu GearBest.com. Stačí při objednávce zadat slevový kupón 618GBcoupon27 a získáte výhodnější cenu. Neváhejte však příliš dlouho jelikož nabídka je časově a množstevně omezená.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Marek Kajlanic

20. 6. 2018, 20:26
Apple aplikace

Čekám od ledna

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim