reklama

Chystá se Nokia A1 Plus, nabídne Snapdragon 845 a čtečku otisků v displeji

Chystá se Nokia A1 Plus, nabídne Snapdragon 845 a čtečku otisků v displeji
2018-06-28T09:46:30+02:00
• 28. 6. 2018

HMD Global, dle posledních úniků, pracuje na novém smartphonu. Ponese zřejmě název Nokia A1 Plus (v úvahu připadá i Nokia 9) a půjde o zatím nejzajímavěji vybavený telefon od „novodobé“ Nokie.

Nokia A1 Plus jako top model?

Dle dosud dostupných informací nabídne Nokia A1 Plus například procesor Snapdragon 845. Z hardwarové výbavy však daleko více zaujme čtečka otisků prstů v displeji, jejíž přítomnost prozrazuje schéma z patentu.

Nokia A1 Plus

Pokud se spekulace potvrdí, půjde o první zařízení tohoto výrobce a zároveň obecně jedno z prvních zařízení, které čtečku v displeji nabídne. Jelikož tato technologie vyžaduje OLED displej, bude Nokia A1 Plus disponovat OLED displejem od LG.

Zároveň se hovoří o fotoaparátu, jenž by měl nabídnout výbornou kvalitu, podrobnosti však zatím nejsou známé. Víme jen, že na technologii pro fotoaparát pracuje Nokia již od února. Představení bychom se pak mohli dočkat ještě letos, konkrétně v Berlíně na veletrhu IFA 2018. Do té doby se s největší pravděpodobností dočkáme ještě bližších informací, jelikož v současnosti víme opravdu jen minimum.

Zdroj: fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat