reklama

Získejte bezdrátové sluchátko s 54% slevou! sponzorovaný článek

Získejte bezdrátové sluchátko s 54% slevou! [sponzorovaný článek]
2018-05-17T15:51:21+02:00
• 16. 5. 2018
3

Poslech hudby je velmi populární záležitostí. Poslech je možno dnes provozovat prakticky kdekoliv a to hlavně díky sluchátkům. Poslech ve venkovním prostředí může však být i nebezpečný. Obě uši, které se naplno věnují hudbě, nemusí vůbec zaregistrovat např. přijíždějící automobil. S tímto neduhem se mohou setkat hlavně sportovně založení jedinci. Existují sluchátka s aktivním odposlechem okolí, to jsme ale bohužel ve vysokých cenových příčkách.

Partner TomTop.com si pro vás přichystal opravdu levné řešení, na které navíc uplatnil 54% slevu! Kvalitní bezdrátové sluchátko za velmi přijatelných 5 dolarů je skvělou volbou nejen pro venkovní poslech. Eliminace zmíněného neduhu je tak na místě a jeho koupě vás navíc opravdu nezruinuje. S poštovném zdarma můžete bezdrátové sluchátko zakoupit na tomto odkaze.

Za málo peněz hodně muziky (doslova)

Bezdrátové sluchátko se pyšní kvalitním měničem pro skvělý zážitek z poslechu. DSP redukce okolního zvuku vás do hudby přímo vtáhne.

Široká konektivita zaručuje připojení jak k Android tak iOS zařízením. A to prostřednictvím bluetooth 4.1. Vestavěný mikrofon dělá z tohoto sluchátka skvělou volbou pro hands free volání. Samotná baterie pak umožní aktivní poslech hudby až 4 hodiny. S módem handsfree si užijete volání až 6 hodin. Režim standby nabízí až 120 hodin výdrže, což je skvělá hodnota na 40 mAh baterii.

Skvělou vlastností je ta, že majitelé iOS zařízení navíc mohou stav baterie kontrolovat přímo na displeji.

Toto vše je zabalené do líbivého a odolného kabátku. Zakupte sluchátko v limitované nabídce již nyní za necelých 110 korun českých! Stačí kliknout na tento odkaz a následně na portále TomTop koupit ihned. S dopravou zdarma se jedná o perfektní všestranné příslušenství k vašemu chytrému telefonu.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

michal_31
máte to?
Nedá se to koupit z nějakého jiného eshopu, kde se nemusím registrovat, nejlépe od cz dodavatele?

Michal Zámečník

16. 5. 2018, 20:06

Samotná baterie pak umožní aktivní poslech hudby až 4 hodiny.Blbost nevydrží ani dvě hodiny.Jinak poslech hudby překvapivě dobrý

Petr Petřík

17. 5. 2018, 15:01

Musím souhlasit s Michalem. A ještě pozor jedná se pouze o jedno sluchátko!!!!

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim