reklama

Jen nyní bezdrátová nabíječka pro iPhone X a Galaxy S9 za 80 Kč! sponzorovaný článek

Jen nyní bezdrátová nabíječka pro iPhone X a Galaxy S9 za 80 Kč! [sponzorovaný článek]
2018-04-12T09:00:13+01:00
• 12. 4. 2018
3

Bezdrátové nabíjení je v dnešní době velmi oblíbené. Přední výrobci TOP smartphonů nastavili zcela nový trend, díky kterému spousta uživatelů využívá bezdrátové stanice jako alternativu ke klasickým nabíječkám. Vše totiž funguje na bázi elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. V nabíječce se následně vytváří takzvané magnetické pole, které v cívce zařízení indukuje střídavý elektrický proud – proto se baterie nabíjí.

Bezdrátová nabíječka za 80 Kč!

Bezdrátová nabíječka Qi Wireless Charger je ideální volbou pro nabití vašeho chytrého telefonu. Pokud telefon přiložíte na nabíječku, ihned začne doplňovat potřebnou energii. Skvělé je, že bezdrátová nabíječka Qi Wireless Charger je kompatibilní nejen se standardem Qi, ale také podporuje nejnovější telefony – iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Galaxy S9 a tak podobně. Dokonce dokáže nabíjet i přes kryt s tloušťkou až 3 mm. 

Qi Wireless Charger nabízí oproti své dražší konkurenci větší nabíjecí plochu. V praxi to znamená, že nemusíte přesně pokládat telefon doprostřed nabíječky. Stačí jej položit například na horní plochu nabíječky. 

Dokáže také rozpoznat cizí těleso. Pokud tedy nabíječka indikuje cizí těleso, než mobilní telefon s podporou Qi, nebude spuštěn proces dobíjení. Ochrana proti přehřátí a kompatibilita se všemi smartphony podporující standard Qi je samozřejmostí. 

Jestliže máte o nabíječku zájem, potěší vás slevová nabídka v podání internetového obchodu Gearbest. Ten Qi Wieless Charger nabízí za POUCHÝCH 80 Kč. Nabíječku si můžete zakoupit ZDE.

Bezdrátová nabíječka: Specifikace

  • Qi bezdrátová technologie
  • Vstup: 5V 2A
  • Výstup: 5V 1A
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Václav Nováček

13. 4. 2018, 15:19

Navíc nepodporuje Fast Charging, výstup jen 5W.

Petr Petřík

13. 4. 2018, 11:23

Já sice chápu že je to placená reklama ale zkuste to neuvádět jako nějakou super cenu když není.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim