reklama

Nest odhalil Hello Doorbell a x Yale Lock

Nest odhalil Hello Doorbell a x Yale Lock
2018-03-20T09:29:45+02:00
• 20. 3. 2018

Společnost Nest přináší dva zajímavé doplňky pro chytré domácnosti. První novinkou je chytrý zvonek s příznačným názvem Hello Doorbell. Druhým přírůstkem se stává chytrý zámek x Yale Lock, který byl vyvinut ve spolupráci se známým výrobcem zámků Yale. Zvonek ve srovnání s konkurencí má navíc spoustu užitečných vychytávek. Naopak zámek nabídne jen takové funkce, jaké byste očekávali od takového zařízení, takže ani nehledejte žádný nadstandard.

Technologie překvapí každého hosta

Zvonek Nest Hello Doorbell má LED diodové tlačítko, které se rozsvítí ještě dříve, než se k němu někdo přiblíží. Zároveň dostanete upozornění do spárovaného zařízení, kde zjistíte, o koho přesně jde. Integrovaná kamera s nočním viděním umí nahrávat kvalitní HDR videa ve vysokém rozlišení a s poměrem stran 4:3. Služba Nest Aware umí rozpoznat obličej člověka stojícího u vašich dveří. Nechybí ani mikrofon pro komunikaci nebo reproduktor k přehrávání předem nadefinovaných zpráv.

Zámek Nest x Yale Lock je spojen s dveřmi a číselná tlačítka umožňují spravovat přístup do domu pro více uživatelů. Funkce Home/Away Assist umí rozpoznat, kdy není nikdo doma, což zapříčiní automatické zamknutí dveří. V aplikaci lze vzdáleně ovládat zámek, nastavit časově omezený přístup či různé kódy. Nicméně americký výrobce doporučuje připojení dalších bezpečnostních zařízení, jako jsou kamery nebo alarm.

Cenovka u Nest Hello Doorbell vychází na 229 dolarů (tj. cca 4 742 Kč) a zámek x Yale Lock pořídíte za 249 dolarů (tj. cca 5 156 Kč). Obě novinky koupíte přes oficiální stránky.

Zdroj: technobuffalo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat