reklama

Již za 219 Kč můžete mít ze svého domova chytrou domácnost sponzorovaný článek

Již za 219 Kč můžete mít ze svého domova chytrou domácnost [sponzorovaný článek]
2018-03-20T16:37:05+02:00
• 19. 3. 2018

Obchod Gearbest si pro naše zákazníky přichystal skvělou slevu na novou chytrou LED žárovku od Utorch, která se jmenuje BL08A Smart Lamp a má různobarevné spektrum osvětlení. Nyní místo necelých 400 Kč zaplatíte pouze 219 Kč. A taková sleva se už vyplatí.

Chytrou domácnost za dvě stovky?!

U Utorch BL08A Smart Lamp si můžete snadno nastavovat pomocí mobilní aplikace, jakou barvou bude osvětlena vaše místnost. Na výběr máte ze 16 miliónů barev, které si nastavíte pomocí aplikace. Světlo buď zapnete pomocí standardního vypínače například na lampičce a pokud budete chtít změnit barvu či intenzitu osvětlení, stačí otevřít aplikaci a nastavit si požadovanou barevnou kombinaci. LED žárovka nabízí světelnost 600 lumenů a s příkonem 6 W, tedy vám dostatečně osvítí běžnou místnost v bytě. Navíc rozpětí Kelvinů je od 1700 do 6500. Výdrž je 25 000 hodin.

Cenu 10,99 dolarů (219 Kč) získáte nyní i bez zadání kupónu. Celních poplatků se v této cenové hladině obávat nemusíte. Do tří týdnů vám bude nová chytrá žárovka doručena až domů. Tak neváhejte na navštivte stránky Gearbest. Žárovku si můžete zakoupit ZDE.

Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2

Společnost Xiaomi mco dobře ví, jak váš domov přeměnit na chytrou domácnost. Jde na to velmi chytře. Do chytré domácnosti můžete pomalu a jistě přejít například pomocí chytré lampičky Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2. I tento model samozřejmě lze připojit k internetu a ovládat ji mobilním telefonem. Díky tomu si můžete velice rychle nastavit i režim pro čtení nebo spustit lampičku automaticky po vašem příchodu.

Lampička Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2 ale samozřejmě funguje zcela samostatně, a to lépe než jakákoliv jiná. Bílé světlo je šetrné k očím a zároveň velmi jasné. Krk lampičky lze navíc velice šikovně vytvarovat dle vašich potřeb a nechybí ani užitečný touchpad, kterým lze ovládat intenzitu svícení. Nyní místo 1 800 Kč zaplatíte pouhých 1 199 Kč. A taková sleva se už vyplatí. Pokud vás lampička zaujala, můžete si ji zakoupit ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat