reklama

Sony představilo sluchátka Xperia Ear Duo s podporou Siri a Google Assistant

Sony představilo sluchátka Xperia Ear Duo s podporou Siri a Google Assistant
2018-02-26T16:37:20+02:00
ÔÇó 26. 2. 2018
2

Spole─Źnost Sony v r├ímci akce MWC 2018 p┼Öedstavila zbrusu nov├í bezdr├ítov├í sluch├ítka v podob─Ť Xperia Ear Duo s funkc├ş noise-canceling a integrovan├Żm hlasov├Żm asistentem Siri ─Źi┬áGoogle Assistant.

Ofici├íln─Ť: Sony Xperia XZ2 a XZ2 Compact

Bezdr├ítov├í sluch├ítka Xperia Ear Duo mohou dost├ívat zvukov├í ozn├ímen├ş, kter├í se mohou t├Żkat kalend├í┼Öe, novinek a dal┼í├şch zdroj┼». Inteligentn├ş vychyt├ívkou je tzv. Daily Assist, jen┼ż dok├í┼że rozpozn├ívat aktu├íln├ş ─Źas, m├şsto a aktivity. Tyto informace m├í u┼żivatel neust├íle p┼Öi ruce. Vestav─Ťn├Ż prostorov├Ż akustick├Ż vodi─Ź od spole─Źnosti Sony umo┼ż┼łuje tak├ę zvuk generovan├Ż za uchem p┼Öen├í┼íet p┼Ö├şmo do ucha.

Xperia Ear Duo: dostupnost a dal┼í├ş specifikace

Speci├íln─Ť navr┼żen├Ż prstencov├Ż dr┼ż├ík obklopuje zvukov├Ż kan├íl tak, aby se hudba mohla bez probl├ęm┼» ÔÇ×spojitÔÇť se zvuky z va┼íeho prost┼Öed├ş. Pomoc├ş zvukov├ę technologie Clear Phase od spole─Źnosti Sony se objem inteligentn─Ť p┼Öizp┼»sobuje, a to podle okoln├şho ┼íumu. D├íle eliminuje rozpt├Żlen├ş zvuku pro jasn├ę poslouch├ín├ş.

Sluch├ítka disponuj├ş ─Źipem CXD5602, kter├Ż je velmi n├íro─Źn├Ż na spot┼Öebu energie, a sofistikovanou multi-senzorovou platformou. Xperia Ear Duo m┼»┼żete ovl├ídat gesty va┼í├ş hlavy. V praxi to znamen├í, ┼że hlavou m┼»┼żete p┼Öij├şmat, pop┼Ö├şpad─Ť odm├ştat p┼Ö├şchoz├ş hovory. Hlasitost hudby si pak m┼»┼żete jednodu┼íe nastavit jednoduch├Żm klepnut├şm. Sluch├ítka podporuj├ş jak opera─Źn├ş syst├ęm Android s Google Assistantem, tak tak├ę iOS a Siri.

Sony Xperia Ear Duou bude k dispozici v ─Źern├ę a zlat├ę barv─Ť, prodej bude zah├íjen za─Ź├ítkem jara tohoto roku. Ceny prozat├şm nebyly ofici├íln─Ť ozn├ímeny.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zden─Ťk Koutsk├Ż

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Ond┼Öej Ba─Ź├ík

26. 2. 2018, 20:32
Android aplikace

Vypadaj├ş hodn─Ť dob┼Öe.

Zden─Ťk Koutsk├Ż

27. 2. 2018, 15:25

Jsem zv─Ťdav, jak budou fungovat v praxi

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim